قیمت انواع یخچال بستنی میهن و دومینو در ابعاد کوچک و بزرگ

venus

عضو انجمن

جدول قیمت خرداد 1402​

خرید یخچال بستنی: 09128725346​

مدل​

قیمت​

یخچال بستنی 300 لیتری12,500,000 تومان
یخچال بستنی 400 لیتری11,500,000 تومان
یخچال بستنی 500 لیتری12,000,000 تومان
یخچال بستنی 600 لیتری12,500,000 تومان
یخچال بستنی 650 لیتری12,500,000 تومان
فریزر خانگی تک درب9,000,000 تومان
فریزر خانگی دو درب9,500,000 تومان
یخچال بستنی برای رفع نیاز مشتریان در ظرفیت های مختلف 300، 400، 500، 600 و 650 لیتری طراحی و برای فروش به بازار عرضه می شوند، و شما می توانید با انتخاب یکی از مدل های یخچال بستنی میهن را برای نگهداری بستنی و انواع مواد غذایی انتخاب کنید. زمانی که قصد راه اندازی فروشگاه های زنجیره ای بزرگ و کوچک، هایپرمارکت، سوپرمارکت، مغازه را داشته باشید، می توانید یخچال بستنی درب شیشه ای مد نظر خود را با توجه به این که قرار است، بر روی بدنه ی فریزر صندوقی بستنی امکان درج استیکر و یا لوگوی مد نظر شما وجود دارد. تنها مسئله ای که در این مورد پیش می آید، باعث می شود، تا قیمت نهایی یخچال بستنی افزایش پیدا کند.یخچال فریزر صندوقی بستنی دارای درب شیشه ای سکوریت (نشکن) و به صورت کشویی می باشد، که این یخچال بستنی را مناسب برای نگهداری محصولات لبنی، بستنی و... مناسب می باشد، و هم چنین موتورهای به کار رفته در تولید این یخچال ها دارای قدرت بالایی می باشند، و برای بستنی فروشی ها و سوپرمارکت ها و دیگر مشاغل مناسب می باشند‌. استیکرهایی که قابلیت درج آن بر روی بدنه ی فریزر وجود دارد، شامل استیکر میهن، دومینو، کاله، پاندا، پاک و... می باشد. موتور نصب شده بر روی این فریزر صنعتی پرقدرت بوده، و از گاز مبرد 404 استفاده شده است. فریزرهای صندوقی بستنی علاوه بر بستنی جهت نگه داری انواع اقسام مواد غذایی از جمله گوشت، مرغ، پنیر، پیتزا، کره و نیز سبزیجات و صیفی جات مناسب می باشد. یخچال فریزر صندوقی از جنس بدنه ی ورق رنگی گالوانیزه ساخته می شود که در برابر ضربه و پوسیدگی مقاوم است، فریزر خوابیده با داشتن موتور پر قدرت و همینطور داشتن ترموستات مکانیکی و ایجاد دمای مناسب برای نگهداری بستنی و سایر محصولات فروشگاه شما کاربردی می باشد. برای این که بتوانید به راحتی بتوانید یخچال بستنی را بدون دردسر جا به جا کنید، مجهز به پایه های چرخدار می باشد. از دیگر تجهیزاتی که ممکن است، برای راه اندازی به آن نیاز داشته باشید، می توان به فریزر ایستاده اشاره کرد.قیمت یخچال بستنی​

قیمت یخچال بستنی با توجه به پارامترهای مختلفی اعم از ابعاد، مدل یخچال، گنجایش، نوع موتور، قدرت موتور، جنس شیشه، نوع عایق بندی، تعداد سبدها و... تعیین خواهد شد. شما می توانید جهت اطلاع از لیست قیمت یخچال بستنی میهن با کارشناس فروش مجموعه در ارتباط باشید، و نسبت به خرید یخچال بستنی اقدام کنید.

انواع یخچال بستنی​

 • یخچال بستنی دومینو​ • یخچال بستنی میهن​ • یخچال بستنی دایتی​سایر مشخصات فنی​

 1. یخچال های بستنی دارای دو درب هستند، و برق مصرفی آن 220 ولت و فرکانس آن ها 50 هرتز می باشد.
 2. ترموستاتی که در ساخت این یخچال ها به کار رفته است، از نوع مکانیکی می باشد.
 3. برفک زدایی آن ها به صورت دیفراست می باشد، و سیستم گردش هوای این فریزر بستنی نیز از نوع استاتیک می باشد.
 4. این نوع فریزرها برای نگه داری بستنی ها و مواد غذایی استفاده می شود.حتی از آن ها به عنوان یخچال فریزر مرغ و ماهی برای نگهداری محصولات پروتئینی از جمله مرغ، گوشت و... نیز استفاده می شود.


ابعاد یخچال بستنی​

400 لیترطول: 120، عرض: 61، ارتفاع: 83 سانتی متر
500 لیترطول: 150، عرض: 61، ارتفاع: 83 سانتی متر
600 لیترطول: 160، عرض: 61، ارتفاع: 83 سانتی متر
650 لیترطول: 165، عرض: 61، ارتفاع: 83 سانتی متر
فریزر بدون برفک خانگی (تک درب و دو درب)طول: 105، عرض: 61، ارتفاع: 83 سانتی متر

نکات مهم هنگام خرید یخچال بستنی​ • اولین مسئله ای که باید برای خرید به آن توجه داشته باشید، ابعاد یخچال فریزر بستنی می باشد. پس برای این که بتوانید بهترین مدل را برای خرید انتخاب کنید، در ابتدا باید به فضایی که در فروشگاه ها، سوپرمارکت، مغازه و یا هایپرمارکت در اختیار دارید، توجه داشته باشید، تا بتوانید بهترین مدل را برای خرید انتخاب کنید.
 • در صورتی که فضایی که در اختیار دارید، کوچک می باشد، می توانید کوچک ترین اندازه ی فریزر را برای خرید انتخاب کنید.
 • باید فریزر بستنی مد نظر خود را با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید، انتخاب کنید.
 • جنس بدنه فریزر بستنی هم از مهم ترین مواردی می باشد، که بر روی طول عمر یخچال تأثیر خواهد گذاشت.
 


🔴 لینک های مفید: شبیه ساز منظومه شمسی , خرید لایک ارزان , پله استخری
میزبانی شده توسط سرورهای قدرتمند افیکس هاست

بالا