انواع یخچال و فریزر فروشگاهی

یکی از مکان‌هایی که در آنها از یخچال و فریزر فروشگاهی استفاده می‌شود، فروشگاه‌های لبنیات، گوشت و فروشگاه‌های پروتئینی است.​

از یخچال‌ها و فریزرهای ویژه برای نگهداری و فروش انواع محصولات استفاده می‌شود. از این رو این موارد از جمله پرکاربردترین و ضروری‌ترین تجهیزات فروشگاه‌های کالای تند مصرف به حساب می‌آیند. این یخچال‌ها نقش مهمی در فروش کالاها و نگهداری آنها داشته و باید برای خرید آن حتما بررسی‌های لازم انجام شود.
در هایپرمارکت‌ها، فروشگاه‌های بزرگ و حتی سوپرمارکت‌ها محصولات مختلفی با شرایط متفاوت به فروش می‌رسند. بخشی از خوراکی‌ها و خوار و بار روزانه افراد جامعه جزو خانواده لبنیات و پروتئین و یا غذاهای نیم پخته به حساب می‌آیند.
14010730103941758262865810.jpg

در برخی از فروشگاه‌ها مواد و محصولاتی به مشتریان فروخته می‌شود که بایستی در دمای سرد یا فریز نگهداری شوند. در برخی از داروخانه‌ها بسیاری از داروها باید در دمای پایین نگهداری شوند. به این دلیل که در صورت نگهداری این محصولات در هوای آزاد به سرعت فاسد می‌شوند و دیگر قابل استفاده و فروش نیستند. روش‌های مختلفی برای راه اندازی یخچال فروشگاهی با توجه به نوع فروشگاه قابل انتخاب و انجام است. البته طراحی و اجرا و تجهیزات فروشگاهی نیز با توجه به نیاز آن و مشخصات محل متغیر است.

انواع یخچال‌های فروشگاهی و کاربردهای آنها

یخچال و فریزر فروشگاهی انجماد سیستم از جمله تجهیزاتی است که حتی برای راه‌اندازی یک سوپر مارکت کوچک نیز به آن نیاز است. کاربرد این یخچال‌ها در هر فروشگاه و مغازه‌ای که با مواد خوراکی سروکار دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. فریزر فروشگاهی در تنوع گسترده‌ای از قیمت‌ها، برندها، ابعاد و رنگ‌ها در بازار موجود هستند و انواع مختلفی دارند. اما نکته قابل ذکر اینجا این است که کدام تجهیزات فروشگاهی و برودتی برای کسب و کارها مناسب‌تر است. در ادامه به ذکر پرکاربردترین از انواع این یخچال‌ها می‌پردازیم:
  • یخچال پرده هوا(روباز)
  • یخچال ویترینی شیشه خم و شیشه تخت
  • یخچال و فریزر ایستاده درب دار
  • یخچال و فریزر خوابیده
 


🔴 لینک های مفید: شبیه ساز منظومه شمسی , خرید لایک ارزان
میزبانی شده توسط سرورهای قدرتمند افیکس هاست

بالا