نحوه خرید دوج کوین در ایران در سال ۲۰۲۱

hamyar

عضو فعال
به گزارش بازار، به هنگام خرید دوج کوین باید چندین مرحله را به یاد داشته باشید. همان طور که می دانید، اکنون شرکت های غول پیکر بر روی رمزارزها سرمایه گذاری می کنند؛ بنابراین زمان خوبی است تا از آن ها پیشی گرفته و رمزارزی مانند دوج کوین داشته باشید. این راهنما روند خرید دوج کوین را به صورت مرحله به مرحله برای مبتدیان توضیح می دهد. با دنبال کردن این مراحل، می توانید اولین دوج کوین خود را خریداری کنید.

نحوه خرید دوج کوین (DOGE) در ایران


مرحله ۱- ایجاد و امنیت اکانت
مرحله ۲- تا چه مبلغی باید دوج کوین بخرم؟
مرحله ۳- روش های پرداخت و خرید دوج کوین
مرحله ۴- معامله یا خرید اولین دوج کوین
مرحله ۵- آماده شدن برای آینده رمزارز
مرحله ۶- اطلاعات بیشتر در مورد خرید

مرحله ۱- ایجاد اکانت​


ارزیپتو یکی از بزرگترین پلتفرم ها در ایران بوده که خرید دوج کوین از آن بسیار آسان است. به هنگام معامله ارز فیات (ارز بدون پشتوانه)، هزینه کمتری را در هر معامله پرداخت می کنید و ارزیپتو نیز نرخ خوبی برای این کار دارد. پس از خرید دوج کوین، می توانید انتخاب کنید که پول خود را آنلاین نگهدارید یا در صورت موجود بودن رمزارز خود، آن را به کیف پول سخت افزاری آفلاین منتقل کنید. مراحل زیر نحوه ایجاد اکانت ساده و ایمن را توضیح می دهد:

مرحله ۲- چقدر دوج کوین باید بخریم؟​


امرزه ارزش دوج کوین حدود ۰.۵۲۷۸ دلار (۷.۴۷-%) است. بهترین چیز در رمزارزها این است که شما می توانید آنها را تقسیم کرده و مقدار کمی خریداری کنید. بنابراین هنوز مقداری دوج کوین دارید و می توانید آن را استفاده کرده یا نگه دارید. برای این که اعتماد شما جلب شود، بهتر است تا ابتدا با مبلغ کمی شروع کرده تا روند خرید دوج کوین را یاد بگیرد و سپس با کسب اطلاعات بیشتر می توانید معاملات خود را بیشتر کرده و دوج کوین بیشتری نیز خریداری کنید (به هنگام خرید و فروش رمزارزها از هزینه های جانبی آن نیز باید مطلع باشید).
78984.jpg

دو دلیل هوشمندانه وجود دارد تا در صرافی های مختلف فعال باشید:

- همزمان چندین اکانت ایجاد کنید. سرعت تقاضای مردم رو به افزایش است و گاهی اوقات تمایل دارید تا بر روی ASAP معامله کنید. بنابراین، در چندین صرافی اکانت داشته باشید.

- دلیل دیگر برای داشتن اکانت در چندین صرافی این است که همه صرافی ها رمزارزها را لیست نمی کنند. هنگامی که میخواهید کوینی را با ریال ایران بخرید، قبل از هرگونه افزایش قیمت نباید برای تأیید خرید خود در صف انتظار باشید.

مرحله ۳- روش های پرداخت خرید دوج کوین​


ارزیپتو گزینه های پرداخت زیادی برای سپرده گذاری پول و خرید دوج کوین دارد. ابتدا ارز مورد نظر خود (در ایران احتمالاً به ریال ایران است) و سپس گزینه پرداختی که می خواهید استفاده کنید را انتخاب کنید. البته کاربردی ترین روش های پرداخت به صورت کارت اعتباری، انتقال پول و پرداخت از طریق درگاه بانک وبسایت هستند.

مرحله ۴- معامله کردن یا خرید اولین دوج کوین در ایران

 


🔴 لینک های مفید: شبیه ساز منظومه شمسی , خرید لایک ارزان
میزبانی شده توسط سرورهای قدرتمند افیکس هاست

بالا