نحوه شارژ ایرانسل از 4 روش کاربردی

dornaz

عضو انجمن
charge-irancell.png

شما برای استفاده از سیمکارت های اعتباری اپراتورها، باید اعتبار آنها را در زمان های مختلف شارژ کنید. شارژ ایرانسل و و آشنایی با نحوه وارد کردن کد شارژ ایرانسل یکی از موضوعاتی است که همواره توسط مشترکین سیم کارت های اعتباری این اپراتور پرسیده می شود. مخصوصا کسانی که تازه سیمکارت ایرانسل خریده اند. در واقع اینکه چگونه شارژ ایرانسل را وارد کنیم برای مشترکین ایرانسل به ویژه آن دسته از مشترکینی که به تازگی سیم کارت خود را تهیه کرده اند، سوال بسیار مهمی است. چرا که سیمکارت اعتباری بدون داشتن اعتبار و شارژ هیچ کارایی ندهد. شما می توانید به روش های مختلفی مثل کد شارژ ایرانسل، خرید کارت شارژ و… فرآیند مربوط به شارژ ایرانسل را دنبال نمایید و سیم کارت خود را به صورت مستقیم یا غیرمستقیم شارژ نمایید شما می توانید هم از طریق سایت رسمی ایرانسل و هم از طریق نرم افزار ایرانسل من این کار را انجام دهید. البته به جز این روش ها نیز می توانید از کدهای دستوری نیز استفاده کنید.

شارژ ایرانسل اعتباری​

ایرانسل دومین اپراتور برتر در کشور شناخته می شود که در زمانی کوتاه توانسته است مشترکین زیادی را پیدا کند. موضوعی که گاهاً برای مشترکین جدید یا حتی قدیمی سیم کارت های اعتباری این اپراتور مطرح می شود این است که چگونه شارژ ایرانسل را وارد کنیم؟ در ادامه روش های مختلف را آموزش می دهیم.

در ابتدا باید به سایت ایرانسل و صفحه خرید شارژ مراجعه کنید. در گام بعدی باید در فیلد شماره تلفن همراه موجود، شماره خود را وارد کرده و بعد از انتخاب مبلغ مورد نظرتان، روی دکمه انتخاب بانک و پرداخت کلیک کنید. در وارد کردن اطلاعات دقت کنید.

charge-irancell-by-site-768x554.jpg

پس از این مرحله وارد صفحات مروط به سامانه های پرداخت الکترونیکی می شوید. اطلاعات بانکی خود را به دقت وارد کنید و دکمه پرداخت را بزنید.

charge-irancell-by-site-guide-768x564.png

یک روش دیگر نیز برای شارز ایرانسل وجود دارد که البته ما پیشنهاد می کنیم آن را استفاده کنید. آن هم استفاده از برنامه ایرانسل من است.
در ابتدا ایرانسل من را از مارکت های نرم افزاری معتبر یا خود سایت ایرانسل دانلود و روی گوشی خود نصب کنید. پس از وارد شدن به صفحه مربوط به اطلاعات سیمکارت شما، روی کلمه افزایش اعتبار کلیک کنید.

charge-irancell-by-app.jpg

مبلغ شارژ ایرانسل مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

charge-irancell-by-app-guide.jpg

گزینه پرداخت از طریق کارت بانکی را انتخاب نمایید.

charge-irancell-by-app-tutorial.jpg

بانک ارائه دهنده درگاه پرداخت مورد نظر خود را از میان گزینه های موجود انتخاب کنید.

charge-irancell-by-app-step.jpg

همانند روش قبلی وارد صفحهات مربوط به یکی از درگاه های پرداخت بانکی می روید.

charge-irancell-by-app-guideline.jpg

اگر اینترنت نداری یا گوشی سما دو سیم کارته نیست بهتر است از روش کدهای دستوری یا همان USSD استفاده کنید. این روش اصلا نیاز به شارژ یا اعتبار و... ندارد. صرفا با شماه گیری کد افزایش اعتبار ایرانسل می توانید به سادگی این کار را انجام داد.

برای اینکه این روش را آموزش ببینید می توانید با استفاده از لینک زیر مقاله کامل را مطالعه کنید:

کد دستوری شارژ ایرانسل
 
آخرین ویرایش:


🔴 لینک های مفید: شبیه ساز منظومه شمسی ,
میزبانی شده توسط سرورهای قدرتمند افیکس هاست

بالا