بهترین ورزش برای کودکان در تابستان چیست؟

hamyar

عضو فعال
تابستان محبوب ترین فصل بچه هاست. زیرا علاوه بر تعطیلی مدارس، می توانند به فعالیت های تفریحی که به آن علاقه دارند بپردازند. بازی های ورزشی سرگرم کننده، از جمله فعالیت هایی هستند که تقریباً تمام کودکان به آن علاقه دارند.
یکی از رشته های ورزشی که کودکان به آن علاقه دارند و مزایای زیادی دارد، ژیمناستیک است. ما در ادامه مطلب فهرستی از فواید ژیمناستیک برای کودکان را تهیه کرده ایم که شما به عنوان یکی از والدین یا مربی می توانید به آن نگاهی بیاندازید.
iStock_000005934838Large - Copy.jpg

1- ژیمناستیک پایه بسیاری از ورزش هاست

ژیمناستیک، یک پایه و اساس عالی برای تمام ورزش هاست. این ورزش، باعث تقویت انعطاف پذیری، تعادل، چابکی و هماهنگی بدن می شود که مهارت های مورد نیاز ورزش هایی همچون هاکی، بسکتبال، والیبال و فوتبال هستند. انعطاف پذیری مورد نیاز برای انجام حرکت قیچی تک پا، همان انعطافی ست که یک بازیکن فوتبال برای جلوی گل را گرفتن به آن نیاز دارد.

تعادل و هماهنگی مورد نیاز برای پریدن ژیمناست از روی میله تعادل مشابه با مهارت های مورد نیاز یک پرتاب کننده توپ در زمین بیسبال است. شما چه یک ژیمناست رقابتی باشید یا در دیگر ورزش های رقابتی فعالیت میکنید، ژیمناستیک، یک پایه و اساس عالی برای موفقیت به شما ارائه می دهد.

2- به پیشرفت کودک در درس ریاضی کمک می کند

ریاضی، ورزشی برای ذهن است که قدرت تجزیه و تحلیل مکانی را بالا می برد، یعنی هرچه دانش آموزان بیشتر در جهت های مختلف حرکت کنند، ارتباطات بیشتری در مغز ساخته می شود که توانایی مکان یابی آنها را بهبود می بخشد. کودکان برای درک معادلات ریاضی و قواعد هندسه به مهارت های مکان یابی خوبی نیاز دارند. ژیمناستیک این کار را انجام می دهد. حرکات ژیمناستیک، آگاهی بدن را بهبود می بخشند و مغز را برای موفقیت در ریاضیات سیم کشی می کنند.

3- ژیمناستیک استقامت و سرسختی ذهنی را افزایش می دهد

در ورزشی که بهترین ورزشکاران آن با بالاترین سطوح، هنوز می افتند و اشتباه می کنند، ژیمناستیک، استقامت و سرسختی را آموزش می دهد. ژیمناستیک ورزشی ست که شما بارها و بارها می افتید و باید به طور مداوم تلاش کنید تا به موفقیت برسید. ژیمناستیک ورزشی است که به شما یاد می دهد سریعاً اشتباهات خود را پشت سر بگذارید و به مسیر خود ادامه دهید.
ادامه مطلب در:
https://zoomlife.ir/reportage/1383-best-exercise-for-children-in-summer-espinclub.html
 


🔴 لینک های مفید: شبیه ساز منظومه شمسی , خرید لایک ارزان , پله استخری
میزبانی شده توسط سرورهای قدرتمند افیکس هاست

بالا