• مقام معظم رهبری : وقتی افکار عمومی یک ملّت در اختیار بیگانه قرار گرفت، حرکت آن ملّت هم طبعاً طبق میل آن بیگانه پیش خواهد رفت.

کت واک چیست؟

پاسخ درست
کت واک به حالت راه رفتن مدل های فشن روی استیج گفته میشه
حالتی که پا ها حالت ضربدری گام برمیمدارند
پای چپ به سمت راست قدم بر میدارد
پای راست به سمت چپ قدم بر میدارد

hashemzhani

عضو انجمن
کت واک به حالت راه رفتن مدل های فشن روی استیج گفته میشه
حالتی که پا ها حالت ضربدری گام برمیمدارند
پای چپ به سمت راست قدم بر میدارد
پای راست به سمت چپ قدم بر میدارد
 
پاسخ درست

farideh

عضو فعال
عضو کادر مدیریت

کت واک چیست؟

بیش از یک قرن از برگزاری اولین کت واک ها (catwalk) می گذرد، اما کت واک همواره اثرگذار و بی رقیب است.
حتی پیدایش و پیشرفت تکنولوژی نیز نتوانسته نقش آن را کمرنگ کند. برگزاری کت واک چندان کار ارزان و ساده ای نیست، اما این مراسم آنقدر اثرگذار و مهم است که هیچ طراحی نمی تواند چشمش را روی برگزاری آن ببندد.
همواره طراحان از کت واک ها به عنوان عرصه ای برای نمایش هنر و خلاقیت شان بهره گرفته اند؛ به همین دلیل، سعی داشته اند در برگزاری آن، از اصول کت واک و مدل های حرفه ای کت واک بهره بگیرند تا بتوانند آثارشان را به بهترین نحو به نمایش بگذارند و از این طریق، آثارشان را به مردم سراسر جهان معرفی، و مشتریان متعددی را جذب کنند.
مخاطبان کت واک ها فقط محدود به حضار نمی شوند، بلکه روزنامه نگاران و عکاسانی که در این مراسم ها شرکت می کنند نیز شرح و تصویر این آثار را به همۀ مردم جهان می رسانند. در این مطلب، هر آنچه لازم است در مورد کت واک بدانید را برایتان خواهیم گفت. با تصویرگران پویااندیش همراه باشید.

ویژگی های سالن کت واک

اما سالن کت واک چه ویژگی هایی دارد؟ پیش از هر چیزی، به سراغ ابعاد سالن کت واک می رویم. طول کت واک بین هفت تا شصت متر است؛ اما برخی از طراحان ترجیح می دهند طول کت واک بیشتر باشد. عرض کت واک نیز معمولاً 1.2 متر تا 2.4 متر است.
و اما فرم استیج کت واک. برخی از طراحان، استیج مستقیم (I) را ترجیح می دهند و برخی دیگر استیج های T شکل را. در استیج های Tشکل، در آن واحد، بیش از یک مدل می تواند راه برود و لباس ها و اکسسوری هایش را به نمایش بگذارد.

ویژگی های مدل کت واک

و اما مدل کت واک چه ویژگی هایی دارد؟ مدل های کت واک را بر اساس استانداردهای مشخصی انتخاب می کنند:
– سن این مدل ها بین 15 تا 20 است.
– قد این مدل ها باید حداقل 1.75 سانتی متر و حداکثر 1.82 سانتی متر است.
– سایز لباس این مدل ها 36 است.

درآمد مدل های کت واک

کت واک.jpg

درآمد مدل های کت واک را به صورت ساعتی محاسبه می کنند.
میزان درآمد این مدل ها متغیر است؛ برخی هیچ دستمزدی بابت کارشان دریافت نمی کنند، برخی دیگر نیز در ازای یک مراسم، بیش از 20000 دلار دریافت می کنند؛ به عنوان مثال، Gisele Bundchen، مدل مشهور، توانست طی یک سال، 30 میلیون دلار درآمد داشته باشد.
 

🔴 لینک های مفید: شبیه ساز منظومه شمسی , تولید کننده پیچ خود قلاویز ,
میزبانی شده توسط سرورهای قدرتمند افیکس هاست

بالا