بهترین دکتر واریس پا در تهران

داشتن رگ های واریسی قابل مشاهده دیگر مانند گذشته بیماری نادری نیست، از هر دو نفر یک نفر به آن مبتلا هستند. درمان رگهای واریسی و واریس های عنکبوتی می تواند یک فرایند نسبتاً ساده باشد اما به شرط انتخاب پزشک مناسب و روش درمانی مناسب.

سوالی که اکثر بیماران میپرسند:

بهترین درمان واریس چیست؟​

برای پاسخ به این سوال در سایت های مختلف به سمت روش های مختلفی سوق داده میشوید اما بهتر است بدانید معاینه فیزیکی قبل از درمان ضروری است!!؟


یک معاینه فیزیکی به متخصص کمک می کند تا بهترین تصمیم را درابطه با درمان واریس های شما بگیرد. در طول معاینه فیزیکی، متخصص پوست شما رگ های پای شما را دقیق بررسی کرده و از سابقه بیماری های شما سوال می کند.

انجام آزمایشات تشخیصی مانند سونوگرافی داپلر که مشکلات ورید های واریسی و جریان خون را در رگ های شما را بطور دقیق مشخص میکند نیز ممکن است لازم باشد. پلتیسموگرافی از کاف فشار خون برای اندازه گیری تغییرات حجم خون استفاده می کند، که می تواند به یافتن مشکلاتی مانند جریان غیرطبیعی خون کمک کند.

پس از بررسی تمام اطلاعات، متخصص پوست می تواند به شما بگوید آیا درمان ورید پا برای شما مناسب است و کدام درمان موثرتر است. گاها، بیش از یک نوع درمان برای بهترین نتیجه و کاهش عوارض جانبی توصیه می شود.

اگر درمانی توصیه شد، حتماً بپرسید آیا بیمه آن را پوشش می دهد یا خیر. اگر درمان فقط برای بهبود ظاهر پاها انجام شود، ممکن است مجبور به پرداخت هزینه بصورت آزاد باشید.
امروزه درمان های مختلفی برای رگ های واریسی پشنهاد میشود مانند:

  • استفاده از جوراب های واریس
  • استفاده از چسب وناسیل
  • اسکلروتراپی
  • لیزر
  • جراحی واریس
  • و ..
و یا در برخی موارد ممکن است با انجام تمرینات روزمره در منزل به بتوانید به درمان واریس های خود بپردازید…
در این بخش از سایت دکتر نجفی متخصص قلب علائم و درمان های مختلف رگ های واریسی و همچنین عوارض پیگیری درمان به موقع آنها نیز بیان شده …
 


🔴 لینک های مفید: شبیه ساز منظومه شمسی ,
میزبانی شده توسط سرورهای قدرتمند افیکس هاست

بالا