لیست قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب (یخچال پرده هوا)

fatemeh79

تازه وارد

یخچال پرده هوا​

یخچال پرده هوا (یخچال بدون درب) به عنوان یک کالای اصلی برای فروشگاه های مواد غذایی مانند هایپراستار می باشد، و به عنوان یک کالای بازرگانی شناخته می شود، یخچال روباز بدون درب به گونه ای طراحی شده است، که یک جریان ثابت از هوای اجباری سرد را از پایین به سطح و جلوی یخچال منتقل کند. در چند سال اخیر یخچال بدون شیشه به عنوان یکی از تجهیزات مهم و ضروری در فروشگاهای بزرگ و زنجیره ای مورد استفاده قرار می گیرند. از ویژگی یخچال روباز می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • حذف درب یخچال سرعت بخشیدن به انتخاب مشتریان این امکان را می دهد، تا محصولات مورد نیاز خود را به راحتی مشاهده و انتخاب کنند.
 • ظاهر متفاوت بخشیدن به دکور فروشگاه ها
 • حفظ کیفیت مواد غذایی


هم چنین یخچال روباز فروشگاهی برای فروشگاه هایی که فضای محدود دارند، بهتر پاسخ گوی نیاز مشتری باشند، به دلیل قابل دسترس بودن برای مشتری و خرید آسان تر و حق انتخاب راحت تر برای مشتری می باشد، و از مهم ترین موارد قرار گیری آن ها در انتهای فروشگاه می باشد. یخچال جزیره ای و پرده هوا به علت دارا بودن گنجایش و فضای بسیار زیاد و شکیل بودن بسیار مورد توجه مشتریان قرار گرفته است، و در آن مواد غذایی مانند لبنیات، گوشت، مرغ بسته بندی، سوسیس و کالباس و انواع نوشیدنی و... جای می گیرد.

این نوع از یخچال ایستاده دارای قیمت بالایی می باشد، با این وجود به خوبی مورد استقبال مدیران فروشگاه ها قرار گرفته است، که به نوع کمپرسور، کندانسور و اواپراتور به کار رفته در آن بستگی دارد. در این یخچال ویترینی دما در تمام نقاط آن ثابت می باشد، و نوع قطعات و تجهیرات به کار رفته مناسب با شرایط محیط نوع مصرف سیستم و اندازه ی اوپراتور می باشد، و بدنه ی کابین ها از پانل های تزریقی استاندار می باشد. مهم ترین مشخصه ی یک محصول خوب کم مصرف بودن و بازدهی بالای آن است.

انواع یخچال روباز فروشگاهی​

یخچال های پرده هوا با توجه به محل قرار گیری موتور آن ها به دو نوع موتور خانه مرکزی و موتور سرخود تقسیم می شوند. با توجه به نیاز و ظرفیت فروشگاه و چیدمانی که برای آن در نظر گرفته شده است، یخچال مورد نظر انتخاب می شود.

 • یخچال های پرده هوا با موتور سرخود
در این مدل از یخچال ها موتور در داخل یا پشت یخچال نصب می شود. به همین علت این یخچال ها در اندازه های کوچکی ساخته می شوند و فضای کمی دارند. در این یخچال ها مصرف انرژی پایین است و جابه جایی آسانی دارند. مهم ترین عیب این محصولات کم بودن فضای درونی یخچال به علت کمپرسور و کندانسور آن ها می باشد. • یخچال روباز فروشگاهی با موتور خانه مرکزی
این یخچال ها به علت فضای زیاد برای نگهداری و شکیل بودنشان بسیار مورد توجه مشتریان قرار گرفته است. این یخچال ها قیمت های متنوعی دارند که به نوع کمپرسور، کندانسور و اواپرتور به کار رفته در آن ها بستگی دارد. برای انتخاب این مدل از یخچال ها نکات زیر را در نظر بگیرید:

 • قطعات به کار رفته در موتور خانه و بدنه باید از جنس مرغوبی باشد.
 • فضای موتور خانه باید شرایط مطلوبی داشته باشد .
 • دما در تمام نقاط یخچال ثابت باشد.
 • نوع قطعات و تجهیزات به کار رفته مناسب با شرایط محیط، نوع مصرف سیستم و اندازه اواپراتور باشد.

قیمت یخچال پرده هواهنگام خرید یخچال های بدون درب فروشگاهی به فاکتورهای متعددی مانند نوع یخچال پرده هوا (خوابیده، ایستاده)، نوع کاربری (جهت استفاده برای نگهداری گل، میوه، مواد غذایی)، ابعاد و اندازه و عمق، جنس محصول، جنس یراق آلات، نوع موتور و عملکرد دستگاه نیز بستگی دارد. در صورتی که اطلاعات و تخصص کافی و لازم را در انتخاب، و قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب ندارید، با کارشناسان صنایع برودتی یخچالسازان تماس حاصل نمایید.

برای انتخاب یک یخچال روباز فروشگاهی مناسب حتما نکات زیر را مد نظر قرار دهید.

 • بررسی نوع روشنایی سیستم و عمر مفید آن ها که اکثرا از نوع SMD می باشد.
 • بررسی ابعاد یخچال که باید با توجه به فضای قابل دسترس در فروشگاه و مصرف انرژی در نظر گرفته شود.
 • بر اساس نوع تقاضا، یخچال مورد نظر دارای کاور شب برقی ریموت دار یا دستی فنری باشد.
 • بررسی شکل ظاهری مانند رنگ محصول که مطابق به چیدمان فروشگاه باشد.
 • بررسی برند قطعات مصرفی
 • بررسی طبقات یخچال که باید با توجه به محصول نگهداری شده انتخاب شود.
در هنگام خرید یخچال پرده هوا می توانید به این موضوع که پایه های آن از نوع ثابت است یا متحرک دقت کنید و با توجه به نیاز خود انتخاب کنید. توجه شود که چرخ های محصول مقاومت بالایی برای جا به جایی داشته باشد. به نوع پوشش بدنه یخچال که از جنس الکترواستاتیک، استیل و … است توجه کنید و بررسی کنید عایق به کار رفته در آن از چه جنسی می باشد که اکثرا از جنس عایق پلی یورتان است. این یخچال ها باید دارای گردش هوای سرد مناسبی بین طبقات و تمام نقاط یخچال باشد.
 


🔴 لینک های مفید: شبیه ساز منظومه شمسی ,
میزبانی شده توسط سرورهای قدرتمند افیکس هاست

بالا