• مقام معظم رهبری : وقتی افکار عمومی یک ملّت در اختیار بیگانه قرار گرفت، حرکت آن ملّت هم طبعاً طبق میل آن بیگانه پیش خواهد رفت.

شرایط مهاجرت به جزیره پرنس ادوارد

hamyar

عضو فعال
هریک از استان ها و ایالت های کانادا با توجه به شرایط اقتصادی و نیاز بازار کار خود، برنامه های مهاجرتی مخصوص به خود را دارند. ما در این مقاله قصد داریم به شرایط مهاجرت به جزیره پرنس ادوارد بپردازیم.
شرایط و الزامات هریک از برنامه های استانی کانادا، متفاوت است و صلاحیت متقاضیان برای مهاجرت به استان ها، با توجه به شرایط و فاکتورهای لازم و مورد نیاز برای استان هدف سنجیده می شود. هریک از سیزده استان و سرزمین موجود در کانادا برنامه استانی (به اختصار PNP) خاص خود را دارند که با چندین روش مختلف اجرا می شود.
روی هم رفته، در حدود ۸۰ برنامه مهاجرت استانی در کانادا وجود دارد. شانس استفاده و قبولی در برنامه های استانی برای افرادی که در استان موردنظر تحصیل کرده اند، بیشتر است.
مهارت ها و تجربه کاری نیز در این برنامه های استانی با توجه به نیاز هر استان، نقش مهم و بسزایی دارند.


جزیره پرنس ادوارد کانادا، یکی از استان هایی است که برنامه های مهاجرتی متنوعی برای متقاضیان اخذ اقامت دائم کانادا ارائه می دهد. در ادامه این برنامه ها را بررسی می کنیم.

جزیره پرنس ادوارد​

جزیره پرنس ادوارد (Prince Edward Island) کوچکترین استان کانادا و جزو چهار استان آتلانتیک کاناداست که به Garden Province معروف است. شارلوت تاون (Charlottetown) مرکز و پرجمعیت ترین شهر این استان است.
جزیره پرنس ادوارد به علت مناظر زیبای طبیعی، بکر و خط ساحلی بسیار طولانی (حدود ۸۰۰ کیلومتر) بسیار معروف و پرآوازه است تا جاییکه صنعت توریست و گردشگری، یکی از منابع درآمد در این استان است.

سریال های تلویزیونی ” قصه های جزیره” و ” آن شرلی ، دختری با موهای قرمز” که در سراسر جهان مشهور شده است در این جزیره ساخته شده اند. جزیره پرنس ادوارد (PEI) به سه قسمت: پرنس، کوئینز و کینگز تقسیم می شود.
تقریبا همه خاک های جزیره پرنس ادوارد، از ماسه، سنگ نرم و قرمز تشکیل شده است. سرخی این خاک، بواسطه وجود حجم زیاد اکسید آهن (زنگ آهن) آن می باشد. این جزیره با بیش از ۹۰ ساحل شنی زیبا که بسیاری از آنها دارای تپه ها شنی می باشند احاطه شده است.
ادامه مطلب و شرایط زندگی و کار در جزیره پرنس ادوارد را در سایت اپلو مشاهده نمایید.
 

akiii

تازه وارد
کانادا فوق العادست پسرعموم پارسال با موسسه سفیران سروش سعادت اقدام کرد الان کاناداست و داره کیف دنیارو میکنه. سیستم امتیاز بندیش اینجا ببینید:

 

لینک های مفید: شبیه ساز منظومه شمسی , دانلود آهنگ , دکوراسیون داروخانه
میزبانی شده توسط سرورهای قدرتمند افیکس هاست

logo-samandehi
بالا