جدیدترین فیلم های سینمای روز دنیا

dornaz

عضو انجمن

فیلم سینمایی جدید و انتخاب یکی از فیلمهای روز دنیا چالشیست که کاربران زیادی را درگیر خود کرده چرا که عاشقان فیلم و سریال همواره به دنبال جدیدترین فیلم های سینمایی هستند. افراد همواره به دنبال جدیدترین فیلم های هالیوود و جدیدترین فیلم های سینمایی روز دنیا می گردند این بار تصمیم داریم برای علاقمندان دنیای فیلم و سریال به معرفی جدیدترین فیلم های روز دنیا بپردازیم و فیلم های خارجی جدید را مورد بررسی قرار دهیم. چرا که اکثر کاربران فیلم های اکران شده را مشاهده کرده اند اگر شما هم از دیدن سریال ها و فیلم های تکراری خسته شده اید می توانید فیلم های جدید سینمایی را دنبال کنید. در ادامه خواهیم گفت که جدیدترین فیلم های روز دنیا در چه ژانرهایی هستند؟ چه فیلم هایی قرار است در ماه های پایانی سال 2021 و در سال 2022 اکران شوند؟ نهایتا به سراغ بروزترین و جدید ترین فیلم های روز دنیا رفته و آنها را نقد و بررسی می کنیم. لیست پیشنهادی جدیدترین فیلم های سینمایی خارجی هستند و در سایت های معتبر نقد و بررسی فیلم ها، توسط کارشناسان و صاحب نظران امتیاز خوبی گرفته اند.
1. مجموعه فیلم جان ویک John Wick 4
جان ویک پس از مرگ سگش و آتش سوزی خودرو مورد علاقه اش، به دنبال انتقام جویی از یک گروه تبهکار بود. در قسمت سوم سران گروه های مافیایی تصور می کنند که جان ویک کشته شده است. اما جان ویک زنده است و حال در این قسمت باید منتظر ماند و دید که می تواند برای انتقام از تبهکاران آماده شود یا نه؟


2. فیلم شزم خشم خدایان Shazam Fury of the Gods
در قسمت قبلی شاهد تقابل شزم و دکتر سیوانا بودیم. تقابل آنها در این قسمت از شزم نیز ادامه دارد. سیوانا با استفاده از نیروهای شیطانی خود، شزم را به دردسر می اندازد.
در مورد داستان فیلم سینمایی جدید شزم! خشم خدایان اطلاعات خاصی وجود ندارد. فقط آنچه مشخص این است که اغلب بازیگرهای اصلی فیلم حفظ شده اند و شخصیت اصلی داستان یعنی همان شزم با نقش آفرینی زاکری لاوی خواهد بود.


3. فیلم شرلوک هولمز Sherlock Holmes 3
نه تنها از جزئیات داستان فیلم سینمایی جدید شرلوک اطلاعات دقیقی در دسترس نیست، بلکه با قطعیت نمی توان گفت چه بازیگرانی در آن نقش افرینی می کنند. قسمت های اول و دوم را گای ریچی کارگردان مطرح سینمای امریکا در سالهای 2009 و 2011 ساخت و حالا پس از ده سال از اکران قسمت دوم، قرار است این فیلم در آخرین روزهای سال میلادی و برای تعطیلات کریسمس اکران شود.


4. فیلم سینمایی اعلان قرمز Red Notice
فیلم سینمایی جدید اخطار قرمز در مورد فعالیت پلیس اینترپل برای مقابله با افرادی که به صورت جهانی فعالیت تبهکارانه دارند و البته در سطح جهان تحت تعقیب هستند. نماینده برجسته‌ ای از اف بی آی FBI با بازی بازیگر ورزشکار آمریکایی، دواین جانسون قرار است به مقابله با دو جنایتکار به نام گادوت و رینولدز برود. او در این ماموریت با چالش ‌های بسیار زیادی مواجه می ‌شود که باید از پس آنها بر بیاید.


فیلم سینمایی جدید و پیدا کردن فیلمهای روز دنیا چالشیت که علاقمندان فیلم و سریال را به شدت درگیر کرده چرا که اغلب فیلم و سریال ها دیده شده و اکثریت به تماشای جدیدترین فیلم های روز دنیا تمایل دارند. حقیقتا دیدن تک به تک فیلم و سریال منتشر شده جدید برای یافتن جدیدترین فیلم های سینمایی روز دنیا هم کار زمانبری است. کمتر شخصی فیلم های جدید امسال و فیلم های جدید این هفته به صورت مداوم از سایت های نقد و بررسی دنبال می کند و اکثریت به دنبال لیست جدیدترین فیلم های خارجی روز دنیا هستند تا بتوانند بدون اتلاف وقت در خصوص دانلود فیلم سینمایی جدید روز دنیا اقدام کنند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم که به معرفی جدیدترین فیلم های روز دنیا بپردازیم و جدیدترین فیلم های اکشن روز دنیا و فیلم های معروف جهان که جدیدا هم منتشر شده اند بپردازیم.
در صورت تمایل به مشاهده لیست کامل 30 فیلم جدید روز دنیا می توانید از طریق لینک زیر از وب سایت ما دیدن نمایید:
فیلم سینمایی جدید روز دنیا به همراه ویدیو بررسی 30 فیلم جدید
 


🔴 لینک های مفید: شبیه ساز منظومه شمسی , خرید لایک ارزان , پله استخری
میزبانی شده توسط سرورهای قدرتمند افیکس هاست

بالا