• مقام معظم رهبری : وقتی افکار عمومی یک ملّت در اختیار بیگانه قرار گرفت، حرکت آن ملّت هم طبعاً طبق میل آن بیگانه پیش خواهد رفت.

تحلیل و پیش بینی آینده ارز دیجیتال دنت (DENT)

hamyar

عضو فعال
ارز دیجیتال دنت، یک بستر تبادل داده است که در شبکه بلاک چین اتریوم ایجاد شده است. این شبکه مانند سایر رمز ارزها شبکه مرکزی ندارد و به کاربران دنت امکان خرید داده‌های تلفن همراه را می‌دهد. کاربران دنت همچنین می‌توانند داده‌های خود را از طریق سیستم موجود در سیستم عامل به اشتراک بگذارند.
سوالی که مطرح می‌شود این است – آیا ارز دنت پتانسیل پیشرفت را دارد؟ در پنج سال آینده مبادله غیرمتمرکز دنت چگونه خواهد بود؟

فناوری دنت چیست؟​

دنت یک سیستم جدید و منحصر به فرد است که هدف آن توسعه جامعه‌ای از افرادی است که از تلفن‌های همراه و همچنین تلفن‌های هوشمند استفاده می‌کنند. سازندگان پروژه با هدف تأثیر مثبت بر ارائه خدمات تلفن همراه با ارز دیجیتال شروع به کار کردند. این امر به منظور اطمینان از این است که خدمات آینده ارائه شده در وضعیت بهتری نسبت به وضعیت فعلی قرار دارند. به همین دلیل است که چندین نفر در حال خرید دنت هستند تا به کیف پول دیجیتال خود اضافه کنند.
صرافی دنت اولین بازار تهیه شده توسط فناوری بلاکچین است که در آن افراد می‌توانند دارایی های Telco را دریافت کنند. بازار دنت یک نوآوری عمده است و به عنوان یک مبادله جهانی با استفاده از بلاکچین، رمز دنت برای هر معامله در بازار کریپتوکارنسی استفاده می‌شود.

ترید کردن ارز دنت چگونه است؟​

این پلتفرم دارای یک برنامه موبایل دنت است که می‌تواند بر روی دستگاه‌های تلفن همراه نصب شود و از طریق آن می‌توانید داده‌های تلفن همراه را برای هر کسی در جهان خریداری و ارسال کنید. خرید دارایی‌های Telco در برنامه دنت به جای ارز فیات، به رمز دنت نیاز دارد. سکوی تبادل دنت در نحوه عملکرد خود بسیار شبیه به ارز مبادله‌ای دیجیتال است.

تیم دنت ایده شبکه‌ای را ارائه دادند که به کاربران اجازه می‌دهد بسته‌های داده تلفن همراه خود را به سایر کاربران شبکه بفروشند. ایده ایجاد دنت پس از انتشار مطالعه‌ای توسط سیسکو منتشر شد که نشان داد ۳۲ میلیارد دلار داده خریداری شده است، اما به نظر می‌رسد ۱۵٪ همیشه بی استفاده هستند. هدف سازندگان دنت ارائه شبکه‌ای است که هر صنعتِ ارتباط از راه دور در سراسر جهان را بسیار با صلاحیت و همزمان ارزان‌تر کند.

تحلیل تکنیکال ارز دنت​

هیچ متخصصی در زمینه تجزیه و تحلیل فنی دنت وجود ندارد، اما با این وجود یک رتبه بندی کل از دنت توسط متخصصان و بازرگانان مختلف در بستر TradingView وجود دارد.

Dent-altcoin.jpg

پیش بینی قیمت دنت​

پس از اجرایcrypto bull از اواخر سال 2020 تاکنون، دنت به میزان قابل توجهی افزایش یافته است و در حال حاضر حدود 0.006935 دلار قیمت دارد است. این امر منجر به افزایش قابل توجه قیمت ارز دیجیتال شده و در همان راستا پیش بینی قیمت ارز شده است.

پیش بینی قیمت دنت تا ۲۰۲۲​

با توجه به روند فعلی قیمت دنت، انتظار می‌رود ارزش ارز در سالهای آینده افزایش یابد. به گفته کارشناسان، این پلت فرم در حال حاضر طبق برنامه در حال توسعه است. هدف ارز دنت تبدیل شدن به یک ارز دیجیتال جهانی است که هزینه‌های گران قیمت مسیریابی را که ارائه دهندگان مخابرات با آن سر و کار دارند را کاهش خواهد داد. Dent eSim به مدیریت ترافیک تلفن همراه و تبلیغات موبایل کمک خواهد کرد.
فراتر از پیش بینی قیمت دنت در سال 2020، فقط DigitalCoinPrice پیش بینی‌های خود را به روز کرده است و طبق آنها قیمت دنت به 0.01069032 دلار افزایش خواهد یافت. این به معنای افزایش قابل توجه قیمت فعلی آن در 0.00602833 دلار و پیش بینی قیمت ارز در 2021 به 0.00906444 است.

منبع: https://www.arzypto.com/blog/11617/
 
آخرین ویرایش:

لینک های مفید: شبیه ساز منظومه شمسی , حدیث , رنگ , ایموجی , امدادخودرو شهر
میزبانی شده توسط سرورهای قدرتمند افیکس هاست

بالا