بهترین فیلم های عاشقانه و رمانتیک خارجی که باید ببینید

dornaz

عضو انجمن

ژانر عاشقانه یکی از محبوب ترین ژانرهای سینمایی است. می توان گفت پس از فیلم های اکشن، فیلم های عاشقانه و رمانتیک در رده دوم محبوب ترین ژانرها قرار می گیرند. فیلم های عاشقانه زیادی تا به امروز منتشر شده. فیلمهای رمانتیک و احساسی که در خاطره ها مانده است. از فیلم عاشقانه مرد آرام و کازابلانکا تا تایتانیک، رومئو و ژولیت و پاییز در نیویورک. اصولا فیلم های رمانتیک مضمونی تکراری دارند و فیلم عاشقانه ای برنده است که بتواند متفاوت باشد. به نظر شما بهترین فیلم های عاشقانه و رمانیتک خارجی چه فیلم هایی هستند؟ و یا چه ویژگی هایی باید داشته باشند تا نظر مخاطب را جلب کنند؟ این سوالی است که علاقه مندان به این رمانتیک می پرسند. قطعا انتخاب بهترین فیلم های عاشقانه کار سختی است. با تمام این تفاسیر سعی کرده ایم یک لیست 30 تایی از بهترین فیلم های عاشقانه اکران شده جذابی را معرفی کنیم.
1. سرنوشت شگفت انگیز امیلی پولن Amelie
داستان این فیلم در مورد دختر فرانسوی به نام املی است که با پدر کهنسال خود زندگی می‌ کند. اما در دوران کودکی تجربه های تلخی برای او به وجود آمده که باعث می‌ شود نتواند به خوبی رفتار کند و مشکلات زیادی دارد. یک روز او بسته ای را درون دیوار خانه‌ اش پیدا می‌کند که برای چالش برانگیز است. بسته ای که پر از عکسهای قدیمی است. او سعی می کند تا صاحب عکس ها را پیدا کند. اما این عکسها مربوط به 40 سال پیش هستند و املی مجبور است برای پیدا کردن صاحب عکس، نزد فرزندان او برود. در همین حین او علاقه مند پسر جوانی می شود و تصمیم می گیرد برای شیفته کردن او، یک بازی عجیب را طراحی کند. نینو که نمیداند وارد بازی طرح شده توسط املی شده، سرانجام دلباخته او می شود.


2. اگر خیابان بیل می توانست حرف بزند If Beale Street Could Talk
داستان فیلم عاشقانه اگر خیایان می توانست حرف بزند در مورد یک زوج به نام های فانی و تیش است. این زوج زندگی ساده اما عاشقانه ای دارند. آنها در شهر بزرگی مثل نیویورک زندگی می کنند. تبعیض های نژادی به خاطر رنگ پوستشان، برای فانی مشکلات بسیار زیادی ایجاد می کند. البته فانی سعی در نادیده گرفتن این تبعیض ها دارد. چرا که تیش باردار است و او قصد ندارد در آستانه پدر شدن، خود را به دردسر بیندازد. تا اینکه تنها پس از چند روز از تولد فرزندشان، فانی به زندان می افتد.


3. در جسم و روح On Body and Soul
داستان فیلم در جسم و روح در مورد یک زوج به نام ماریا و اندرو است که در یک کشتارگاه شاغل هستند. ماریا و اندرو عاشقانه یکدیگر را دوست دارند و از لحاظ شخصیتی (و البته خوابهایی که میبینند!) نیز شباهت های زیادی به یکدیگر دارند. آنها یک رویای عجیب و یکسان در سر می پرورانند. رویای آنها زندگی در جنگل به سبک و سیاق خودشان است. اندرو علاقه دارد در جنگل و در کالبد یک گوزن زندگی کند! اگر چه ماریا علاقه مند به زندگی در جنگل و بدور از دیگران است، اما با دیدگاه های اندرو در مورد زندگی به سبک گوزن! مخالف است. به همبن دلیل آنها پس از مدتی از رابطه عاطفی، اختلاف نظرهایی با هم پیدا می کنند.


4. سلطان Sultan
داستان فیلم عاشقانه سلطان از این قرار است که شخصیتی به نام سلطان علی خان به دختری کشتی گیر (آرفا) علاقه مند می شود. این دختر در سطح حرفه ای مشغول به کشتی است. در حالی که سلطان علی خان یک کشتی گیر مبتدی و آماتور است. سلطان علی خان برای اثبات توانایی هایش و البته رسیدن به دختر مورد علاقه اش، تصمیم می گیرد به صورت حرفه ای تر وارد این عرصه می شود. او با تلاش وصف ناشدنی تمرین میکند تا اینکه حتی به المپیک نیز راه می یابد. اما موفقیت های او، شخصیتش را به کلی تغییر می دهد.


بهترین فیلم های عاشقانه و رمانتیک جهان قطعا آن دسته از فیلم هایی هستند که متفاوت از بقیه ساخته شوند چرا که تقریبا می توان گفت اغلب فیلم های رمانتیک مضمونی مشابه دارند. فیلم های احساسی در ذهن مخاطب ماندگار می شوند چرا که مستقیما احساسات وی را نشانه می گیرند. باید گفت تا به این لحظه فیلم های خارجی عاشقانه و رمانتیک مختلفی ساخته و اکران شده اند اما تعداد کمی از فیلم های رمانیک خارجی موفق بوده اند. در این نقد و بررسی تلاش کردیم بهترین فیلم های خارجی عاشقانه را لیست کنیم تا شما به راحتی و بدون نگرانی به تماشای فیلم رمانتیک مورد نظرتان بپردازید حتی می توان این فیلم های احساسی خارجی را همراه خانوده نیز تماشا کرد.
به منظور مشاهده دیگر فیلم های عاشقانه قرار گرفته در این لیست می توانید از طریق لینک زیر از وب سایت ما نیز دیدن نمایید:
بهترین فیلم های عاشقانه و رمانتیک خارجی + ویدیو تحلیلی
 


🔴 لینک های مفید: شبیه ساز منظومه شمسی , خرید لایک ارزان , پله استخری
میزبانی شده توسط سرورهای قدرتمند افیکس هاست

بالا