بهترین فیلم های طنز خارجی خنده دار

dornaz

عضو انجمن
فیلم کمدی خارجی یکی از ژانرهای مورد علاقه برای طرفداران فیلم و سریال است. فیلم های کمدی همواره جزو جذاب ترین و البته پرفروش ترین فیلم ها هستند. در ایران نیز بیشترین فروش و مخاطب در اختیار فیلم های کمدی است. اغلب انیمیشن ها را می توان در لیست فیلم های کمدی قرار داد. بهترین فیلم های کمدی هرساله در گیشه پول بسیار زیادی را نصیب تهیه کنندگان این فیلم ها می کنند. به همین دلیل قصد داریم بهترین فیلم های کمدی چند سال اخیر از سراسر جهان را معرفی کنیم. البته در انتخاب بهترین فیلم های کمدی خارجی علاوه بر امتیازهای آنها در سایت های معتبر نقد و بررسی فیلم و سریال همانند IMDB، راتن تومیتوز و… دیدگاه مخاطبان را هم در نظر گرفته ایم.
1. فیلم خیابان جامپ شماره ۲۱ یا Jump Street 21
دو افسر پلیس به نام های اشمیت و جنکو به دنبال یک باند مواد مخدر هستند. از آنجایی که ظاهر آنها به نوجوانان دبیرستانی شباهت دارد باید به عنوان دانش آموزان دبیرستانی رفتار کنند تا بتوانند باند مواد مخدر را شناسایی و متلاشی کنند. اما آنها وقتی به مدرسه باز می گردند می بینند دبیرستان با سال های قبل تفاوت های زیادی دارد.


2. آقای دیدز Mr Deeds
داستان فیلم آقای دیدز با مرگ یکی از غول های رسانه ای دنیا آغاز می شود. طبق وصیت نامه او، ارث کلانی به یکی از بازماندگانش یعنی لانگ فو دیدز می رسد. ارثی که ارزش آن 40 میلیارد دلار است! اما لانگ فو جوانی ساده دل است و در شهر کوچکی به عنوان یک پیتزا فروش کار می کند و حالا یک ایستگاه خبری و تلویزیونی بسیار بزرگ به او به ارث رسیده است. حالا او با تمام بی تجربگی اش باید این ایستگاه را اداره کند.


3. رجب ایودیک Recep ivedik
هر قسمت از این فیلم کمدی یک داستان متفاوت دارد. اما در قسمت اول آن رجب یک کیف پول پیدا می کند. او سعی دارد صاحب کیف را پیدا کند. به طور اتفاقی صاحب کیف را در تلویزیون می بیند و برای پس دادن کیف به آنتالیا می رود. در بین راه، برای او اتفاقات زیاد و البته خنده داری می افتد. ماشین او نیز خراب می شود و ادامه مسیر برای او مشکل است.


4. کوکو Coco
پسرکی به نام میگل عاشق موسیقی است. او دوست دارد همانند خواننده محبوبش ارنستو دلا یک نوازنده معروف و حرفه ای شود. اما موسیقی، نسل اندر نسل برای خانواده او ممنوع بوده است. از این رو همیشه در این مورد با خانواده اش اختلاف نظر و مشکل دارد. از آنجایی که در روز مردگان جشنواره موسیقی برگزار می شود، میگل بدون اطلاع خانواده قصد دارد در این جشنواره شرکت کند. اما خانواده او این موضوع را می فهمند و گیتارش را می شکنند. درهمین حین او به طور اتفاقی وارد سرزمین مردگان می شود.


فیلم کمدی خارجی و فیلم های طنز زیادی در سرتاسر جهان تهیه و اکران شده است اما از آنجایی که این ژانر بسیار گسترده است و انواع متنوعی از ژانرهای کمدی وجود دارد فیلم هایی با سبک و سیاق مختلف نیز تهیه می شوند. ما در این سری نقد و بررسی سعی کردیم انواع مختلفی از فیلم طنز خارجی خنده دار را لیست کنیم و فیلم هایی با سبک کمدی کلامی ارائه کردیم. 30 تا از بهترین فیلم های کمدی جهان را معرفی کردیم و البته این لیست قابل گسترش است همه این فیلم ها دارای دوبله فارسی هستند و برای دانلود فیلم طنز خارجی دوبله فارسی می توانید به سایت های دانلود فیلم خارجی خنده دار معتبر مراجعه کنید.
در صورت تمایل به مشاهده لیست 30 فیلم کمدی برتر جهان می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید:
بهترین فیلم های سینمایی کمدی جهان
 


🔴 لینک های مفید: شبیه ساز منظومه شمسی ,
میزبانی شده توسط سرورهای قدرتمند افیکس هاست

بالا