• مقام معظم رهبری : وقتی افکار عمومی یک ملّت در اختیار بیگانه قرار گرفت، حرکت آن ملّت هم طبعاً طبق میل آن بیگانه پیش خواهد رفت.

آشنایی با انواع دستگاه شیرینگ پک و کاربرد آن ها

venus

عضو انجمن
دستگاه شیرینگ پک یکی از پرفروش ترین دستگاه های بسته بندی محسوب می شود، که به شما کمک می کند، تا در کسب و کار خود بتوانید نسبت به بسته بندی و پک کردن محصولات به صورت تکو یا چندتایی اقدام کنید.

به کارگیری شیرینگ پک در انتهای خطوط تولید می باشد، و برای بسته بندی از نایلون شیرینگ استفاده می‌ کنند، و نوع بسته بندی انتخابی به گونه ای می باشد، که باعث می شود، محصول تولیدی شما از نظر شکل ظاهری شیک و زیبا باشد، و بتواند نظر مشتریرا برای خرید جلب کند. به غیر از این که ظاهر زیبایی ایجاد می کند، از محصول شما در برابر تغییرات شرایط محیطی (گرد و غبار، رطوبت و...) محافظت شود، و نوع بسته بندی به گونه ای باشد، که شما بتوانید محصول داخل بسته بندی را به وضوح ببینید.اساس کار شیرینگ شیرزاد به صورت حرارتی می باشد، و فرایند مربوط به بسته بندی محصولات در چندین مرحله انجام می شود. با توجه به این که این دستگاه در مدل های مختلفی طراحی و تولید می شوند، شما می توانید با توجه به بودجه ای که برای خرید در نظر گرفته اید، و بعد از کسب اطلاعات مورد نیاز خود در رابطه با هر یک از محصولات، شیرنک مد نظر خود را از گروه صنعتی شیرزاد ماشین البرز به صورت اینترنتی خریداری کنید. برای این کار کافیست، با شمارهای این مجموعه تماس بگیرید.

 • 09121167683
 • 02645310199
جهت استعلام قیمت دستگاه شیرینگ پک شیرزاد ماشین البرز تماس بگیرید.
برای این که شما بتوانید میزان مقاومت محصولات تولیدی خود را بالا ببرید، تا هنگام جا به جایی و منتقل شدن به انبار دچار مشکل نشوند، بهترین گزینه انتخاب شیرینگ برای بسته بندی می باشد. نوع بسته بندی این دستگاه به گونه ای می باشد، که بعد از پک کردن محصولات دیگر نیازی نیست، نگران نفوذ پذیری رطوبت به محصولات باشید. در مورد کاربرد شیرینک پک هم باید بگوییم، که گزینه ی مناسبی برای انتخاب در صنایع مختلف اعم از صنایع دارویی، آرایشی بهداشتی، مواد شوینده و پاک کننده و صنایع غذایی می باشد.
در ادامه به معرفی و بررسی انواع دستگاه شیرینگ پک و کاربرد آن ها می پردازیم، تا شما بتوانید بهترین مدل این دستگاه را با توجه به نوع کسب و کار خود انتخاب کنید.
شیرینگ پک رستورانی
دستگاه شیرینگ پک رستورانی مناسب برای استفاده در مکان هایی مانند رستوران ها، هتل ها، کیترینگ ها و... می باشد. نوع طراحی این دستگاه به گونه ای می باشد، که به شما کمک می کند، تا بتوانید محصولات غذایی خود را درون لایه نازکی از فیلم شیرینگ قرار دهید. انتخاب دستگاه شیرنگ رستورانی برای بسته بندی از نفوذ گرد و خاک، آلودگی، رطوبت به داخل بسته بندی جلوگیری می کند، و شما می توانید به راحتی غذا را جا به جا کنید. شیرینگ پک رستورانی تولید شده در مجموعه ی شیرزاد ماشین البرز در دو مدل پایه دار و رومیزی طراحی می شود، اگر جا به جایی بدون دردسر دستگاه یکی از ملاک های شما برای خرید می باشد، پیشنهاد می کنیم، مدل پایه دار را انتخاب کنید. دلیل این پیشنهاد هم به این خاطر می باشد، که این دستگاه چرخ هایی دارد، که شما بتوانید شیرینگ را به محیط جدید منتقل کنید.

شیرینگ پک تونلی
دستگاه شیرینگ پک تونلی به عنوان یکی از پراستفاده ترین تجهیزات بسته بندی موجود در بازار می باشد، که برای بسته بندی انواع محصولات (بزرگ و کوچک) از نایلون شیرینگ استفاده می کند. همان طور که از نام این دستگاه پیداست، برای بسته بندی محصولات از یک تونل حرارتی با دمای مشخص استفاده می کند، تا عملیات بسته بندی انجام شود. این دستگاه دو مدل نیمه اتومات و اتومات طراحی و تولید می شود.
شیرینگ تونلی نیمه اتومات
برای بسته بندی با استفاده از این دستگاه دوخت آن توسط دستگاهی کاملاً مجزا انجام می شود، و همان طور که از نام این محصول پیداست، گذاشتن و برداشتن محصول توسط اپراتور انجام می شود.
شیرینگ تونلی تمام اتومات
تمام مراحل مربوط به بسته بندی توسط این دستگاه به صورت اتوماتیک انجام می شود، و مراحل دوخت و شیرینگ پذیری توسط خود دستگاه انجام می شود.
شیرینگ پک کابینی
دستگاه شیرینگ کابینی مناسب برای بسته بندی محصولات مواد غذایی، دارویی، بهداشتی، آرایشی می باشد، و شما می توانید از این مدل دستگاه شرینک پک در مکان های مختلفی اعم از کارگاه ها، مغازه ها، فروشگاه ها، رستوران ها، قنادی ها استفاده کنید. فرایند مربوط به بسته بندی شیرینگ توسط این دستگاه در دو مرحله انجام می شود. (مرحله دوخت و مرحله گرماده)
کابین این شیرینگ به صورت دو منظوره می باشد، و بعد از این که اپراتور محصول را در فیلم قرار داد، آن را درون کابین می‌ گذارد، و در کابین را می‌ بندد. در شیرینگ بسته بندی کابینی شاهد سیستم عملکرد همزمان دوخت و شرینک هستیم که سرعت بسته بندی را به شکل چشم‌ گیری افزایش می‌ دهد.
شیرینگ پک حرارتی
دستگاه شیرینگ پک حرارتی در انتهای اکثر خطوط تولید قرار می گیرد. ممکن است، برای برخی از افراد این سوال پیش بیاید، که چگونه می توانید از شیرینگ پک حرارتی استفاده کنید؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم، کافیست طبق مراحل زیر پیش بروید.

 • انتخاب یکی از مدل رول های شیرینگ و فیلم های شرینک پک که تحت عنوان روکش های حرارتی عمل کند.
 • در مرحله ی اول از بسته بندی روکش ها به دور محصول پیچیده خواهد شد.
 • بعد از آن با استفاده از سشوار شیرینگ حرارت می بینند، تا منقبض شوند.

شیرینگ پک اتوماتیک و نیمه اتوماتیک
شیرینگ پک نیمه اتوماتیک
دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک برای بسته بندی از نایلون شیرینگ به شکل پالت و نیم پالت استفاده می کند. هم چنین باید به این مورد اشاره کنیم، که در تولید تونل شیرینگ پک جهت تامین سیرکوله صحیح هوای گرم از دو موتور در کف و بالای تونل و نیز زوایای شکست صحیح تونل پک کمک گرفته می شود.
شیرینگ پک اتوماتیک
این دستگاه کاربردی گسترده ای در کارخانه های بزرگ که مقدار محصولات تولیدی آن بالا می باشد، دارد. قابلیت های دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک تولید دست کم 500 پک در ساعت می باشد. این دستگاه دارای مکانیسم حرارتی کوره با دو شیوه المنت میله ای و یا گاز شهری می باشد، که البته در این دستگاه امکان طراحی و اجرای هر دو منبع می باشد.
در مورد تفاوت موجود در بین این دو دستگاه باید به این مورد اشاره کرد، که مدل اتوماتیک برای بسته بندی نیاز به اپراتور ندارد، و تمام مراحل بسته بندی به صورت اتومات انجام خواهد شد. در صورتی که در مدل نیمه اتومات نیاز به اپراتور دارد.
در هنگام خرید شیرینگ پک به چه نکاتی توجه کنیم؟
زمانی که قرار است، نسبت به خرید شیرینگ پک اقدام کنید، باید به نکات مهمی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم، توجه داشته باشید، تا بتوانید بهترین مدل را برای خرید انتخاب کنید.

 • تعیین نوع محصولات تولیدی برای بسته بندی
 • توجه به بازدهی و راندمان کاری دستگاه
 • توجه به سرعت و قدرت کاری
 • امکان کنترل میزان حرارت و سرعت دستگاه وجود داشته باشد.
 • توجه به خروجی و کیفیت بسته بندی محصولات
 • نصب و راه اندازی بدون دردسر دستگاه
 • توجه به میزان فضای موجود برای قرارگیری و کار دستگاه
 • گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه
 

🔴 لینک های مفید: شبیه ساز منظومه شمسی , تولید کننده پیچ خود قلاویز ,
میزبانی شده توسط سرورهای قدرتمند افیکس هاست

بالا