ویزیت پزشک در منزل در شهر کرج

هر چند وقت یک بار ممکن است، که همه ی افراد جهت بررسی وضعیت سلامتی خود، سرماخوردگی فصلی، بیماری های حاد و یا مزمن و... نیاز به معاینه ی پزشک داشته باشند. در بعضی از موارد ممکن است، به خاطر بیماری از لحاظ جسمی ضعیف می شویم، و جا به جا شدن برای ما سخت است، و در این صورت ترجیح دهیم، در منزل بمانیم، قطعاً در این صورت مراجعه به پزشک کار سختی برای ما خواهد بود. به همین خاطر ترجیح می دهیم، که به جای مراجعه به مطب پزشک ما را در منزل معاینه و ویزیت کند.

خدمات پزشکی سلامت نوین برای برطرف کردن نگرانی های شما و ارائه خدمات درمانی در منزل را با هزینه مناسب در مقایسه با بیمارستان ها و درمانگاه ها آغاز کرده است. پزشکان این مجموعه متخصصان مجربی می باشند، که با به کارگیری از بهترین روش های درمانی به بهبودی بیمار کمک می کنند. بهترین بخش در مورد خدمات پزشک در منزل ما این است، که در فضای آرام خانه خود در کنار دیگر افراد خانواده خواهید بود. خدمات این مرکز به صورت 24 ساعته ارائه داده می شود، و همه ی مناطق و شهرهای کرج تحت پوشش این مجموعه می باشد.ارتباط با ما: 02634471270

حضور یک پزشک عمومی در منزل می‌تواند کمک‌های بسیاری به ما بکند. امکان دارد که ما دردی را تجربه کنیم اما به صورت دقیق ندانیم که برای این درد یا آسیب، باید به کدام متخصص مراجعه کنیم. پزشک عمومی با بررسی‌های بالینی می‌تواند به این سوال ما جواب دهد و به صورت دقیق، تخصصی که برای درمان و بهبود به آن نیاز داریم را به ما معرفی نماید.
همچنین یکی از فعالیت‌های مهم پزشک عمومی بررسی آزمایشات دوره‌ای و چکاپ کامل در منزل ( که زیرمجموعه‌ی خدمت آزمایش در منزل سلامت نوین به شما می‌ رود ) است. پزشک عمومی می‌تواند با مشاهده‌ی آزمایشات ما و متناسب با آن، داروهایی تجویز کند یا به ما مراجعه به یک متخصص را توصیه نماید.
همچنین پزشک عمومی می‌تواند به صورت دوره‌ای بر بالین بیمار حضور داشته باشد و شرح‌ حال‌ های مورد نظر را از او و خانواده‌اش دریفات کند تا بتواند با استفاده از این داده‌ها، اقدامات لازم را انجام دهد ( پیشنهاد دارو، پیشنهاد چکاپ، معرفی به متخصص و... )وظایف پزشک عمومی در منزل در یک نگاه:​

  • بررسی سلامتی عمومی بیمار
  • بررسی نتایج آزمایش
  • بررسی روند درمان
  • بررسی دوز و نوع داروها
  • ارائه مشاوره پزشک
  • ارجاع بیمار به پزشک متخصص

مزایای ویزیت پزشک در منزل​

احتمالا ساده‌ترین خدمتی که در عین حال بسیار کاربردی است، دریافت ویزیت پزشک در منزل است. روشی که اجازه می‌دهد، شما بدون حضور در ترافیک، چراغ قرمز و حتی منتظر ماندن در صف‌های طولانی مراکز درمانی، پزشک را ملاقات کنید، مشکلات خود را بیان کنید و راهنمایی‌های او را دریافت کنید. برای افرادی که سنین بالاتری دارند، یا دچار ناتوانی‌های حرکتی و ذهنی هستند، مادران بارداری که باید تحت مراقبت پزشکی باشند و افرادی که در حال گذر از بیماری سختی هستند، ویزیت پزشک در منزل، علاوه بر آسودگی که می‌تواند داشته باشد، تا حد خوبی، هزینه‌های بستری در بیمارستان را هم کاهش می‌دهد. ما در آزمایش آنلاین خدمت ویزیت پزشکی در منزل را ارائه داده‌ایم و تلاش می‌کنیم نیاز شما را به پزشکان متخصص و البته متعهد، پاسخگو باشیم. شما می‌توانید این درخواست را از طریق همین صفحه و یا تلفنی ثبت کنید. با وجود سبک زندگی شلوغ و پرمشغله، خدمات ویزیت پزشک در منزل به طور فزاینده‌ای مورد استقبال قرار گرفته است. در این حالت، نه تنها می‌توانید در وقت صرفه جویی کنید بلکه از خطر ابتلا به ویروز کوید-9 نیز در امان خواهید بود. هزینه‌های ویزیت پزشک در منزل کمتر یا هم تراز با هزینه ویزیت بیمارستان است، بنابراین شما با استفاده از این خدمات می‌توانید در پرداخت هزینه رفت و آمد صرفه جویی کنید.ویزیت پزشک کرونا در منزل​

در صورتی که به کرونا مبتلا شده اید، و یا از فردی که مبتلا است، مراقبت می کنید، برای این که بتوانید سلامتی دیگر اعضای خانواده و دیگر افراد را حفظ کنید، بهتر است، از ویزیت پزشک در منزل استفاده کنید. انجام اقداماتی از قبیل ماندن بیمار در یک اتاق جداگانه، فاصله حداقل 1 متر با دیگر افراد، داشتن تهویه ی مناسب در اتاق بیمار و فضاهای مشترک قبل از ویزیت پزشک در منزل ضروری می باشد. حتماً سعی کنید، که هوای تازه را تا جایی که ممکن است، وارد منزل کنید.

در صورتی که نیاز به مشاوره رایگان یا ویزیت پزشک در منزل داشتید، می توانید از طریق برقراری تماس با کارشناسان مجموعه مشکل خود را رفع کنید.

ویزیت پزشک در منزل کرج​

مراجعه به پزشک زمانی که احساس ناخوشی می‌کنیم برای بسیاری از ما ساده است. با این حال، مراقبت‌های پزشکی ممکن است برای کسانی که در خانه هستند و قادر به ترک خانه نیستند، قابل دسترسی نباشد. مراجعه به مطب پزشک برای این دسته از افراد ممکن است دشوار و ناامن باشد. کسانی که نیاز به عمل‌های جراحی دارند، ساعت‌های زیادی در هفته را به رفت و آمد از خانه به کلینیک‌ها یا بیمارستان‌ها می‌گذرانند و در صف‌های طولانی برای دسترسی به پزشک منتظر می‌مانند. این امکان وجود دارد که از برخی از معاینات پزشکی صرف نظر می‌کنند زیرا مشغول کار، مدرسه یا سایر تعهدات هستند و در این روند سلامتی خود را به خطر می اندازند. سلامت ما باید در اولویت باشد و دسترسی راحت به مراقبت‌های بهداشتی در سراسر ایران کلیدی است. ویزیت پزشک در منزل کرج علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه، اگر بتوانیم مراقبت‌های پزشکی را به خانه‌های کسانی که به آن نیاز دارند بیاوریم، می‌توانیم سلامتی بهتر و کاهش پذیرش در بیمارستان را به دنبال داشته باشیم.

ویزیت متخصص عفونی در منزل​

وظایف متخصص عفونی در منزل به شرح زیر می باشد:

پزشک عفونی درباره ی سابقه ی اجتماعی، حساسیت ها و داروهای مصرفی اطلاعاتی را بدست می آورد. سپس از طریق معاینه (ارزیابی تنفس، فشارخون، بثورات جلدی و…) و توجه کردن به علائم، اقدام به تشخیص اولیه بیماری می کند.

  • تشخیص بیماری عفونی​

بر اساس تشخیص اولیه، آزمایشات (خون و…) ، عکسبرداریها (اشعه ایکس_ سی تی اسکن و…)، وتست های میکروسکوپی (مدفوع _ نمونه برداری از بافت،مایع مغزی نخاعی و…) خاص آن بیماری را تجویز می کند.

  • درمان بیماری عفونی​

درمان ها بسته به ماهیت و بارمیگروارگانسیم وارد شده به بدن، سرعت رشد عفونت، عفونت های چند میکروبی ، شدت علائم، وتوانایی سیستم ایمنی فرد متفاوت است.گاهی باکتری ها مقاوم به درمان(آنتی بیوتیک ) هستند.

  • مراقبت پس از درمان

ممکن است بعد ازعمل جراحی، بدن بیمار دچار عفونت شود. عفونت در بیمارانی که از پروتزها استفاده میکنند، نیز مشاهده شده است. اگرشاهد عفونت در محل جراحی هستید از متخصص عفونی کمک بخواهید.

هزینه ویزیت پزشک در منزل​

مراکز و افراد مختلف هزینه های متفاوتی را با توجه به خدماتی که به بیماران ارائه می دهند، خواهند گرفت. مواردی از قبیل فاصله (دوری یا نزدیکی) و ساعتی از شبانه روز که به حضور پزشک نیاز دارید، در تعیین تعرفه ی ویزیت پزشک در منزل تأثیر خواهد گذاشت.

خدمات پزشک و پرستاری در منزل شامل خدماتی می باشد، که به صورت دائمی در طول درمان بعضی از بیماری ها استفاده می شود. پزشک بیمار را در منزل معاینه و پس از انجام بررسی های لازم درمان های موثر جهت بهبودی شخص را ارائه می کند. پس از برنامه ریزی برای یک برنامه درمانی مناسب و در محدوده ی مراقبت از بیمار در منزل، پزشکان به صورت منظم و مرتب بیمار را در منزل ویزیت می کنند، ولی با توجه به این که نیازهای هر بیمار متفاوت خواهد بود، می توان ویزیت فوری انجام داد. خدمات پرستاری هم می تواند با توجه به برنامه درمانی به صورت ساعتی، روزانه، هفتگی و یا ماهانه باشد، و قطعاً قیمت و هزینه های آن ها متفاوت خواهد بود.ویزیت پزشک متخصص اطفال در منزل​

با وجود خدمات ویزیت پزشک متخصص اطفال در منزل دیگر لازم نیست، منتظر نوبت گرفتن برای ویزیت پزشکان اطفال نباشیم، و یا ساعت های طولانی در اتاق های انتظار که پر از میکروب هستند، در تعامل با دیگر کودکان بیمار منتظر بمانید. اهمیت این موضوع با توجه به همه گیری ویروس کرونا بسیار مهم شد. به خاطر ترس از قرار گرفتن در معرض انواع ویروس والدین را در خانه نگه می دارد. به همین خاطر بسیاری از ویزیت ها و برنامه ی واکسیناسیون کودکان به تاخیر افتاده است.

پزشک متخصص تمام وسایل و ملزومات لازم را که برای مراقبت از کودک نیاز است، را به همراه خود می آورد، و به اندازه لازم برای تشخیص، درمان و مراقبت برای کودک شما وقت می گذارد. حتی اگر فرزند شما بیمار نباشد، زمانی که ویزیت پزشک در منزل به طور منظم انجام شود، می تواند کودک را بررسی کند، واکسیناسیون را تعیین کند، و بینش عمیق تری در مورد رفتار، عادات غذایی و موارد دیگر از کودک به دست بیاورد.

 


🔴 لینک های مفید: شبیه ساز منظومه شمسی , خرید لایک ارزان , پله استخری
میزبانی شده توسط سرورهای قدرتمند افیکس هاست

بالا