لیست 30 فیلم اکشن جدید

dornaz

عضو انجمن

ژانر اکشن یکی از محبوب ترین ژانرها در سینما است و اغلب فیلم های پرفروش سینما در این ژانر ساخته شده اند. ماهیت اصلی فیلم های اکشن روز دنیا وجود یک یا چند قهرمان یا ابر قهرمان است که باید به مبارزه با دشمنان خود بروند. اغلب کارگردانان و بازیگران بزرگ سینما نیز به خاطر حضور در همین فیلم های اکشن روز دنیا به شهرت رسیدند. برای مثال بروس لی و جکی چان جزء معروفترین و البته محبوب ترین بازیگرهایی هستند که به علت بازی در فیلم های اکشن آسیای شرقی به شهرت رسیدند. همچنین آرنولد شواتزنگر تا قبل از ترمیناتور بیشتر یک ورزشکار و بدنساز شناخته می شد! مارتین اسکورسیزی هم با راننده تاکسی و گاو خشمگین که هر دو در ژانر اکشن و مهیج قرار می گیرند از یک کارگردان درجه دو به یک کارگردان مطرح تبدیل شد. در سال 2021 شاهد تولید فیلم های اکشن زیادی بودیم. اگر چه پاندمی کرونا، تاثیر زیادی در روند ساخت فیلم ها گذاشت، اما هر طور شده کمپانی های فیلم سازی سعی کردند در طول پاندمی، فیلم های خود را بسازند. سعی کرده ایم در این مقاله سلیقه های مختلف را در نظر بگیریم و به جز سینمای هالیوود، جدیدترین فیلم های اکشن 2021 از سینمای روسیه، لهستان، چین، ژاپن و سینمای هند (بالیوود) نیز معرفی کنیم.
1. جنگجویی از آسمان The Warrior From Sky
داستان فیلم جنگجویی از آسمان در مورد خدای باستانی جنگ در چین است که باید در مقابل خدایان دیگر که با شیاطین متحد شده‌ اند مبارزه کند. او از مقبره ای به نام اشک بر می خیزد و بعد از مبارزات شدید به طور تصادفی وارد یک سرمین به نام چو می ‌شود. پادشاه سرزمین چو لشکری بزرگ برای کمک به خدای جنگ تدارک می بیند. او بهترین و زبده ترین سپاه خود را برای مقابله با شیاطین اعزام می کند. فیلم بر اساس یک بازی کامپیوتری ساخته شده و به مرور شخصیت های اصلی بازی وارد داستان می شوند و اتفاقات جذابی را رقم می زنند. مبارزات بین خدای جنگ و شیاطین ماهیت کلی این داستان را تشکیل می دهد.


2. سلسله جنگجویان Dynasty Warriors
داستان فیلم سلسله جنگجویان که یکی از بهترین فیلم های اکشن 2021 است، در مورد شخصی به نام دونگ است. یک دیکتاتور جاه طلب که توانسته است با استفاده از ظلم و ستم، تمام مردم را تحت کنترل خود قرار دهد. او قصد کشورگشایی های بیشتری دارد. این حال چند تن از قهرمانان در سراسر کشور با هم همکاری می ‌کنند تا او را از بین ببرد. آنها که به قرمانان مردمی مشهور هستندسعی دارند با در نقاط مختلف کشور با ماموران دونگ بجنگند.


3. بازمانده The Survivalist
داستان این فیلم در مورد یک ویروس عجیب و غریب است که باعث شده مردم دنیا از بین بروند. اما یک مامور سابق اف بی آی توانسته جان سالم به در ببرد و باید از یک خانومی محافظت کند که یک باند تبهکار به دنبال کشتن اوست. این مامور پلیس در تلاش است بفهمد چرا یک گروه تبهکاری پس از یک پاندمی بزرگ در صدد قتل این خانوم هستند؟ پلیس متوجه می شود که این زن علت شیوع ویروس را می داند! ماهیتا این فیلم با فیلم قبلی تشابه زیادی دارد.


4. خط لوله pipeline
داستان فیلم در مورد مردی ثروتمند است که یک شرکت بزرگ حفاری دارد. اما او قصد دارد که یک لوله بزرگ نفت را به صورت مخفیانه راه اندازی کند و نفت یک پالایشگاه را بدزدد. او برای اینکه بتواند این کار را به خوبی انجام بدهد از کارشناسان حفاری کمک می گیرد. نقشه این است که یک گروه شش نفره را برای دزدیدن نفت از طریق یک خط لوله ایجاد کند. اما بین اعضای گروه برای چگونگی انتقال این خط لوله اختلاف نظر رخ می دهد!


از همان ابتدای دهه 70 میلادی که سازندگان فیلم های هالیوودی دریافتند فیلم های اکشن سود خوبی دارد، سرمایه گذاری های زیادی روی فیلم های اکشن جدید شد. اغلب یودجه های کلانی برای این فیلم های اکشن جدید در نظر گرفته می شود. برخی از کمپانی ها که خیلی کم به سمت ساخت فیلم های اکشن می رفتند، حالا روی این نوع فیلم ها سرمایه گذاری های کلانی انجام می دهند. مثلا شرکت تولید کننده فیلم نتفلیکس بیشتر بر فیلم های خانوادگی تاکید داشت اما حالا فیلم های اکشن روز کشورهای لهستان و ژاپن را هم حمایت می کند! چرا که فیلم های اکشن به ژانر محبوب علاقمندان دنیای فیلم و سریال تبدیل شده اند.
در صورت تمایل به مشاهده دیگر فیلم های اکشن قرار گرفته در این لیست می توانید از طریق لینک زیر از وب سایت ما نیز دیدن نمایید:
بهترین فیلم های اکشن سال 2021
 


🔴 لینک های مفید: شبیه ساز منظومه شمسی , خرید لایک ارزان , پله استخری
میزبانی شده توسط سرورهای قدرتمند افیکس هاست

بالا