لیست بهترین فیلم های سینمایی 2021

dornaz

عضو انجمن

بهترین فیلم های 2021 از نظر بینندگان کدام است؟ این سوالیست که قصد داریم مورد بررسی قرار دهیم و به معرفی بهترین فیلم های سینمایی 2021 و بهترین فیلم های اکران شده در سال جدید بپردازیم.در این لیست برترین فیلم های جدید سال 2021 و انواع فیلم 2021 دوبله فارسی که از نگاه بینندگان جذاب بوده را معرفی می کنیم. این لیست شامل بهترین فیلم های هیجان انگیز سال جدید و سایر ژانرارهای جذاب است. البته بررسی فیلم های برتر 2021 کمی مشکل بود چرا که برخی از آن ها همچنان در وب سایت های نقد و بررسی فیلم امتیاز خاصی ندارند پس سعی کردیم لیستی شامل بهترین فیلمهای در حال اکران 2021 تهیه کنیم که به عنوان بهترین فیلم های 2021 از نگاه تماشاگران انتخاب شده باشند و علاوه بر این جزء بهترین فیلم های 2021 از نظر منتقدان Imdb هم باشند.
بهترین فیلم های 2021
سال 2021 یکی از خاص ترین سال های سینمایی بشمار می آید چون اغلب فیلم ها یا در دوره پاندمی کرونا فیلم برداری شده اند یا اینکه به علت پاندمی، زمان اکران آن ها چندین بار تغییر کرده است که البته با همه این چالش ها باز هم در لیست بهترین فیلمهای در حال اکران 2021 قرار دارند. با نگاهی به لیست بهترین فیلم های 2021 اکران شده تا به امروز در سایت های معتبر نقد و بررسی فیلم، متوجه می شویم که سهم عمده ای از بهترین فیلم ها 2021 (هانطور که پیش بینی هم می شد) ادامه فیلم های چند قسمتی هستند. در واقع اغلب فیلم های برتر پیشنهادی سال 2021 ، ادامه ای از نسخه های قبلی خودشان هستند پس می توان آن ها را جزء بهترین فیلم های 2021 از نگاه تماشاگران دانست.
1. فیلم ورزشی بوگی Boogie
این فیلم به جز روایت داستان زندگی بوگی، بزرگترین پیامی که دارد خانواده است. بوگی از طرف خانواده تحت فشار است، اما عاشق بسکتبال است و از همه مهمتر به دختری نیز علاقه مند شده است. موضوعاتی که در سن بلوغ برای او اتفاق افتاده است و از شرایط روحی و روانی بر او تاثیر گذار بوده است. او جوانی آسیایی تبار در آمریکا است. او که در در موضوعات مختلف از جمله فرهنگ های متفاوت در آمریکا غرق شده است، قصد دارد به عنوان بهترین بسکتبالیست دبیرستان شناخته شود.


2. فیلم خارجی خشم مردانه Wrath of Man
پاتریک مامور محافظت از ماشینهای حمل پول است. او در شرکتی که برای همین کار فعالیت می ‌کند مشغول است و سال ‌های متمادی به عنوان یک مامور موفق در حوزه محافظت از ماشینهای حمل پول کار کرده است. او هر هفته وظیفه دار چند صد میلیون‌ ها دلار را با یک کامیون حمل پول در ایالت کالیفرنیا به بانک‌ های مختلف برساند. اما در یکی از ماموریت ها، یک گروه از مهاجمین به ماشین حمل پول حمله می ‌کند. اما یکی از مهاجمان با دیدن چهره پاتریک فرار می کند. مسئول ماشین حمل پول به این موضوع مشکوک می ‌شود.


3. فیلم سینمایی کودا CODA
داستان فیلم زیبای کودا در مورد دختری نوجوان به نام رابی است که در همه اعضای خانواده اش (پدر و مادر و برادرش) ناشنوا هستند. اما خودش عاشق موسیقی است. اما خانواده اش موسیقی را به علت معلولیت، به اندازه او درک نمی کنند. او متوجه می شود که شغل خانواده اش که همگی ماهیگیر هستند، در معرض خطر است و برای کمک به آنها باید از بین موسیقی و ماهیگیری یکی را انتخاب کند.


4. انیمیشن لوکا Luca
لوکا که یک موجود دریایی است از دنیای زیر آب به قصد ماجراجویی به میان آدم ها می آید. لوکا در این ماجراجویی جالب، دوستش آلبرتو را نیز به همراه دارد. البته خانواده لوکا با این سفر پر خطر مخالف هستند. لوکا و البرتو چون می توانند در میان انسانها به شکل عادی باشند، ترسی از این ماحراجویی ندارند. آنها قرار است ذز یک فستیوال شرکت کنند اما نباید بقیه افراد از راز آنها پی ببرند.


در این لیست بهترین فیلم های سینمایی خارجی سال 2021 با ژانر های مختلف را معرفی میکنیم و در مورد آنها توضیحات لازم را می دهیم که کدام یک بهترین فیلم های 2021 اکران شده و کدام از فیلم های جدید منتشر شده 2021 هستند. بهترین فیلمهای در حال اکران 2021 و فیلم هایی که در ماه های آینده نیز اکران می شوند و به احتمال زیاد با استقبال همراه خواهند بود را در این لیست گنجانده ایم.
در صورت تمایل به آشنایی با لیست 30 تایی بهترین فیلم های سینمایی 2021 می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید:
بهترین فیلم های سینمایی 2021
 


🔴 لینک های مفید: شبیه ساز منظومه شمسی , خرید لایک ارزان , پله استخری
میزبانی شده توسط سرورهای قدرتمند افیکس هاست

بالا