قیمت کولر ایستاده گرین 36000 و 48000 و 60000 در ایران بابکو

iranbabco

تازه وارد
کولر گازی ایستاده نوع دیگری از کولرگازی است که معمولا در مکان هایی مانند رستوران ها، تالارها، متل ها، مراکز داده استفاده می شود. دلیل نامگذاری آن در این است که اساساً روی زمین ایستاده است. انواع دیگر یونیت های داخلی عبارتند از: دیواری، کانالی، سقفی، قابل حمل و پنجره ای.این واحدهای فن کویل همگی در داخل ساختمان قرار دارند. واحد بیرونی یا کندانسورها در خارج از ساختمان قرار دارند که در آن گرما از طریق چرخه فشرده سازی بخار دفع می شود.این دو واحد تمام موارد مورد نیاز برای عملکرد سیستم تهویه مطبوع هستند. آنها از طریق لوله های مسی که خطوط گاز و مایع هستند به یکدیگر متصل می شوند.
کولر گازی ایستاده بسیار شبیه به سیستم تهویه مطبوع سنتی دیواری شما است. تفاوت اصلی این است که کولر گازی ایستاده روی زمین نصب شده است. آنها سریع نصب می شوند به این معنی که هزینه نصب بسیار کمتر از یک سیستم تهویه مطبوع کانالی پیچیده دارد.
لیست قیمت کولرهای گرين
دلایل زیادی وجود دارد که چرا شما ممکن است به نصب یک سیستم تهویه مطبوع ایستاده بر خلاف سیستم اسپلیت کانالی یا دیواری سنتی فکر کنید. دلایل رایج عبارتند از:
ممکن است امکان نصب یک کولر گازی اسپلیت وجود نداشته باشد، همه اتاق ها برای سیستم اسپلیت دیواری سنتی مناسب نیستند. این امر به ویژه در اتاق هایی که ممکن است توسط پنجره های بزرگ پوشانده شده باشند یا خانه هایی که سقف های زاویه دار کم دارند که ممکن است از نصب سیستم اسپلیت دیواری جلوگیری کند، صدق می کند.
اهداف گرمایش، صاحبان خانه با سقف های بلند به خصوص ممکن است از داشتن یک کولر گازی ایستاده برای اهداف گرمایش بهره مند شوند. این به این دلیل است که هوای گرم می‌تواند در سطح زمین به جای بلندی از سقف پخش شود. همچنین، یک مکان متداول برای نصب کولر گازی ایستاده، شومینه های بدون استفاده، به ویژه در خانه های قدیمی تر است. این گزینه نه تنها از فضایی که در اختیار دارید استفاده می کند، بلکه ظاهر یکپارچه تری نیز ارائه می دهد.
ظاهر، برخی از صاحبان خانه به دلیل ظاهر محتاطانه آن، کولر گازی ایستاده را انتخاب می کنند. سیستم های اسپلیت دیواری می توانند مقدار زیادی فضای دیوار را اشغال کنند و به راحتی نمی توان آنها را پنهان کرد. اسپلیت های ایستاده نیز اغلب از نظر اندازه و سبک بسیار فشرده تر هستند. به علاوه، گزینه های نیمه فرورفته نیز در دسترس هستند.

کولر گازی و اسپلیت گرین(Green)​

در حال حاضر کولر گازی جایگزین مناسبی برای کولرهای آبی قدیمی و دیگر سیستم های خنک کننده قدیمی شده است. کولر گازی و اسپلیت گرین(Green) را طوری بهینه کرده اند که اکثر خانه ها و آپارتمان ها قابلیت استفاده از آن را دارند. اسپیلت های گرین یکی از معتبرترین برندها در تولید انواع کولر گازی می باشد. این برند در ایران معروف است و محصولات خوب زیادی ارائه داده است. به گونه ای که در بین محصولات گرین برای هر سلیقه و برای هر مکانی انتخابی مناسب وجود داشته باشد. البته این تنها خانه و آپارتمان ها نیستند که کولر گازی و اسپلیت گرین در آن قابل استفاده است. از این سیستم تهویه مطبوع می توانید در ادارات، ساختمان های تجاری، سالن های ورزشی، مساجد و ... استفاده کنید.
کولر گازی گرین از سیستم فیلتراسیون سه لایه استفاده می کند. لایه اول یک فیلتر ضد فرم آلدئیدی است که از ورود ذرات گرد و غبار به محیط جلوگیری می کند. همچنین با توجه به اینکه امروزه در شهرهای صنعتی اغلب هوای شهرها آلوده است، این سیستم فیلتر می تواند در جذب ترکیبات کربنی و انتقال هوای مطبوع به محیط موثر باشد. لایه دوم این فیلتراسیون فیلتر یون نقره است. نقره به عنوان یون های ضد باکتری و ضد قارچ شناخته می شود که از ورود میکروب ها و باکتری ها به اتاق جلوگیری می کند. لایه سوم فیلتر ویتامین C است که برای بهبود سلامت افراد و تقویت سیستم دفاعی بدن استفاده می شود. اگرچه استفاده از کولر گازی برای گرمایش زیاد رایج نیست، اما اغلب اسپلیت گرین برای زمستان و تولید گرما در نظر گرفته می شود. در زمستان امسال می توانید برای گرم کردن خانه از آنها کمک بگیرید. دستگاه تولید شده توسط این شرکت ظرفیت گرمایش بالایی دارد.
کمپرسورهای کولر گازی و اسپلیت گرین(Green) اغلب از نوع روتاری و اسکرول هستند. کمپرسور اسکرول بیشتر در مدل های ایستاده با ظرفیت خنک کنندگی بالا استفاده می شود. اهمیت کمپرسورها در AC بسیار زیاد است و به همین دلیل به آنها قلب دستگاه می گویند. اکثر مدل های اسپلیت گرین مجهز به سیستم اینورتر هستند. این کیت به کمپرسور دستگاه متصل می شود و مصرف انرژی دستگاه را مدیریت می کند. کیت اینورتر از روشن و خاموش شدن مداوم کمپرسور جلوگیری می کند و در نتیجه در مصرف انرژی دستگاه صرفه جویی می شود. یک کولر گازی مجهز به کیت اینورتر تقریباً سی درصد برق مصرف می کند که نشان می دهد مدیریت منابع و کاهش هزینه تجهیزات چقدر اهمیت دارد. اگرچه یک کولر مجهز به اینورتر کمی گرانتر از یک مدل ساده است.

قیمت کولر گازی 36000 ایستاده گرین​

کولر گازی ایستاده 36000 گرین دارای قابلیت تامین سرما و گرما، مناسب برای محیطی با مساحت حدود 50 تا 70 متر مربع است. بنابراین در کافه تریاها، فروشگاه های زنجیره ای، اتاق های بزرگ پذیرایی، سرسراهای هتل و اتاق های مشترک یا اتاق های سرور نصب می شود. اسپلیت 36000 ایستاده گرین از گاز مبرد R410، برق تک فاز و برچسب انرژی گرید B بهره می برد. کولر گازی 36000 گرید B گرین دارای 5 سال ضمانت كمپرسور و 2 سال گارانتی قطعات فنی می باشد.
قیمت کولر ایستاده گرین 36000

قیمت کولر گازی 48000 ایستاده گرین​

کولر گازی ایستاده 48000 گرین دارای قابلیت تامین سرما و گرما، مناسب برای محیطی با مساحت حدود 50 تا 70 متر مربع است. بنابراین در کافه تریاها، فروشگاه های زنجیره ای، اتاق های بزرگ پذیرایی، سرسراهای هتل و اتاق های مشترک یا اتاق های سرور نصب می شود. اسپلیت 48000 ایستاده گرین از گاز مبرد R410، برق سه فاز و برچسب انرژی گرید B بهره می برد. کولر گازی 48000 گرید B گرین دارای 5 سال ضمانت كمپرسور و 2 سال گارانتی قطعات فنی می باشد.
قیمت کولر ایستاده گرین 48000

قیمت کولر گازی 60000 ایستاده گرین​

کولر گازی ایستاده 60000 گرین دارای قابلیت تامین سرما و گرما، مناسب برای محیطی با مساحت حدود 50 تا 70 متر مربع است. بنابراین در کافه تریاها، فروشگاه های زنجیره ای، اتاق های بزرگ پذیرایی، سرسراهای هتل و اتاق های مشترک یا اتاق های سرور نصب می شود. اسپلیت 60000 ایستاده گرین از گاز مبرد R410، برق سه فاز و برچسب انرژی گرید B بهره می برد. کولر گازی 60000 گرید B گرین دارای 5 سال ضمانت كمپرسور و 2 سال گارانتی قطعات فنی می باشد.
قیمت کولر ایستاده گرین 60000
تفاوت بین کولر گازی ایستاده و کولر گازی پرتابل چیست؟
همانطور که از نام آن پیداست، کولر گازی قابل حمل یا پرتابل را می توان از اتاقی به اتاق دیگر جابجا کرد. با این حال، شما باید آن را در نزدیکی یک پنجره برای تهویه باشد. تهویه مطبوع قابل حمل در منطقه ای که در آن قرار دارند بهترین عملکرد را دارند. بنابراین، آنها برای فضاهای پلان باز بزرگتر مناسب نیستند. کولر گازی ایستاده را دقیقاً مانند یک سیستم اسپلیت در نظر بگیرید، فقط به جای اینکه روی دیوار نصب شود، روی زمین نصب شده است. برخلاف کولر گازی قابل حمل، شما توانایی جابجایی و تغییر مکان آن را ندارید. همچنین به یک تکنسین مجاز کولر گازی برای نصب صحیح آن نیاز دارید.
از نظر بهره وری انرژی، یک کولر گازی ایستاده می تواند به اندازه یک سیستم دیواری در هزینه شما صرفه جویی کند، بنابراین هیچ مزیت هزینه ای طولانی مدت برای انتخاب یکی از دیگری وجود ندارد. بسته به خانه شما و تعداد واحدهایی که به دنبال نصب آن هستید، نصب کولر گازی ایستاده ممکن است ارزان تر باشد، اما در غیر این صورت، هزینه ها نسبتا مشابه است. اگر می خواهید دیوارهای خود را تمیز نگه دارید، فضای دیواری برای آن ندارید یا می خواهید واحد تهویه مطبوع خود را در فضایی نگهداری کنید که به راحتی در دسترس باشد، ممکن است دوست داشته باشید که یک دستگاه کولر گازی ایستاده را در نظر بگیرید.
برای مشاهده جزئیات بیشتر و لیست قیمت کولرهای گرین(GREEN) در فروشگاه ایران بابکو بر روی این لینک کلیک نمایید.
منابع:
کولر گازی ایستاده گرین 36000
کولر گازی ایستاده گرین 48000
کولر گازی ایستاده گرین 60000
 
آخرین ویرایش:


🔴 لینک های مفید: شبیه ساز منظومه شمسی , خرید لایک ارزان
میزبانی شده توسط سرورهای قدرتمند افیکس هاست

بالا