قیمت پمپ dvt - اجاره دستگاهبرای اجاره دستگاه پمپ دی وی تی در کرج و تهران با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

ترومبوز ورید به عنوان یکی از بیماری های خطرناک محسوب می شود، که برای این که بتوانید از به وجود آمدن این مشکل جلوگیری کنید، پزشک معالج شما برای پیشگیری از ابتلا به این بیماری استفاده از دستگاه پمپ دی وی تی به شما پیشنهاد می کند. این نوع از پمپ ها جزو پمپ‌ های فشاری محسوب می شوند، و به واسطه ی فشاری که ایجاد می کنند، می توانند باعث افزایش جریان خون در سیستم وریدی اندام‌ ها می شود، تا با انجام این کار از لخته شدن خون در رگ ها جلوگیری کنید. آن دسته از افرادی که در طول روز تحرک خاصی ندارند، و یا به خاطر بیماری های مختلف قادر به حرکت نیستند، و یا به خاطر انجام عمل های جراحی نمی توانند تحرک داشته باشند، بیشتر در معرض ابتلا به ترومبرز قرار دارند. در این مقاله قصد داریم، اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم، تا بتوانید نسبت به خرید و اجاره دستگاه پمپ دی وی تی در کرج و تهران اقدام کنید.دستگاه DVT چیست؟​

این دستگاه همانطور که در قسمت قبلی هم به آن اشاره کردیم، نوعی پمپی فشاری و پنوماتیک می باشد، که می تواند نسبت جریان خون را در رگ ها افزایش دهد. از نظر شکل ظاهری هم باید گفت، که این دستگاه مجهز به گن های مخصوصی می باشد، که می تواند دور ران ها و بازوها را بپوشاند، و قابلیت اتصال به پمپ را دارند. برای استفاده از این دستگاه کافیست، پمپ را روشن کرده، و آن را به اندام های مورد نظر از طریق فشرده شدن گن ها فشار وارد می شود، که سبب افزایش جریان خون شده، و از لخته شدن خون در آن ناحیه جلوگیری می شود.

اجاره دستگاه پمپ دی وی تی در کرج و تهران​

در مواردی که فقط نیاز دارید، برای مدت زمان کوتاهی از دستگاه پمپ دی وی تی استفاده کنید، بهتر است، آن به را به صورت ساعتی، روزانه، ماهیانه اجاره کنید. این مورد به افرادی پیشنهادی می شود، که توانایی پرداخت هزینه ی خرید دستگاه پمپ دی وی تی را ندارند. اجاره این وسیله می تواند برای این افراد مقرون به صرفه باشد. بعد از این که مدت زمان اجاره ی شما به پایان رسید، آن را به مرکزی که از آن اجاره کردید، بر می گردانید. در مواردی که باید به صورت طولانی مدت از پمپ DVT استفاده کنید، بهترین گزینه خرید دستگاه می باشد. برای اجاره دستگاه پمپ دی وی تی در کرج و تهران می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید، و بعد از کسب اطلاعات مورد نیاز خود در رابطه نسبت به اجاره ی آن اقدام کنید.

ترومبوز ورید عمقی DVT چیست؟​

ترومبوز ورید عمقی به لخته خونی که در رگ ها و وریدهای عمیق بدن به وجود می آید، گفته می شود. به وجود آمدن این لخته خون می تواند باعث انسداد جریان خون در سیاهرگ شود. این اتفاقی در نقاط مختلفی از بدن اعم از ران، لگن و ساق پا به وجود می آید. ولی ممکن در سایر نقاط اعم از کبد، کلیه، روده و مغز نیز به وجود بیاید.

جلوگیری از بروز ترومبوز ورید عمقی​

ممکن است، این سوال در ذهن شما به وجود بیایید، که چگونه می توان از بروز ترومبوز ورید عمقی جلوگیری کرد. برای پاسخ به این سوال شما باید گفت، که تحرک به عنوان مهم ترین موردی می باشد، که می تواند به جلوگیری از به وجود آمدن این مشکل کمک کند. در مواردی که شما تحرک کافی نداشته باشید، بیشتر در معرض ابتلا به این بیماری قرار می گیرید. شما می توانید با انجام ورزش های روزانه و پیاده روی به صورت منظم و مرتب می توانید خود را از این بیماری درامان نگهدارید. نوشیدن میزان آب کافی هم می تواند کمک کننده باشد.

علت ایجاد ترومبوز​

افرادی که سابقه ترومبوسیس عمقی داشته‌اند، سالمندان، افراد چاق و دارای اضافه وزن، افراد بدون تحرک، افرادی که به صورت طبیعی خونشان لخته می ‌شود و افرادی که از دارو های کنترل تنفس استفاده می کنند، در معرض ابتلا به این عارضه قرار دارند.

مواردی از جمله عمل جراحی، آسیب، سرطان، بارداری، چاقی از مهم ترین علت های ایجاد ترومبوز محسوب می شوند.

کاربرد دستگاه پمپ دی وی تی​

استفاده از این دستگاه به عنوان روش غیر تهاجمی می باشد، که می تواند از بخش بیرونی اندام با وارد کردن فشار به سمت مرکز بدن از ابتلا به ترومبوز جلوگیری کند. برای استفاده کردن از این دستگاه باید گن های این دستگاه که در نقاط مدنظر خود ببندید، که دارای موج های فشار می باشند، که به واسطه ی پمپ ایجاد می شوند، و بعد از آن به محفظه های قابل تورم گن می رسند، محفظه هایی که در گن وجود دارد، به ترتیب متورم می شوند، و از طریق ماساژی که انجام می دهند، مایع لنفاوی را که در نواحی خاص گیر کرده اند، به سمت کانال های لنفاوی هدایت می کنند. زمانی که انجام این کار به پایان می رسد، فشار پمپ کمتر می شود، و رگ های لنفاوی پر و مجدداً دستگاه فشار را شروع می کند، و این کار با توجه به دستور پزشک بعد از انجام ویزیت پزشک در منزل و یا مراکز درمانی انجام خواهد شد.

زمانی که شما از پمپ DVT استفاده می کنید، مزایای زیادی را برای شما در پی دارد، که این مزایا شامل موارد زیر می باشد.

 • بهبود پیدا کردن رگ های واریسی
 • افزایش سرعت جریان خون
 • پیشگیری از ترومبوز ورید عمیقی (لخته شدن خون)
 • پیشگیری از ایستایی وریدی
 • بازیابی تغییزات ساختاری
 • بهبود پیدا کردن بیماری مزمن وریدی
 • درمان زخم وریدی
 • درمان سندرم پساترومبوز
 • کاهش فیلتراسیون مویرگی
 • نرمال‌سازی چسبندگی اندوتلیای لکوسیت‌ ها
 • افزایش فشار جزئی اکسیژن در پوست

علائم و علل ترومبوز ورید عمقی​

زمانی که این مشکل برای شما به وجود می آید، علائم مختلفی اعم از درد شدید در پا و مپ پا، تورم پا و یا مچ پا، گرم شدن بخشی که خون لخته شده است، تغییر رنگ پیدا کردن ناحیه پا به قرمز، آبی و یا رنگ پریدگی را تجربه کنید. تا زمانی که شما برای بهبود پیدا کردن آمبولی ریه اقدام نکنید، امکان دارد، متوجه ترومبوز ورید عمقی نشوید.

استفاده از پمپ پیشگیری از ترومبوز ورید عمقی به چه افرادی توصیه می شود؟​

 • بیمارانی که اضافه وزن دارند.
 • بیمارانی که تحرک کمی دارند.
 • بیمارانی که سرطان فعال دارند.
 • بیمارانی که دچار نارسایی حاد تنفسی هستند.
 • بیمارانی که دچار ترومبوفیلیا هستند.
 • بیمارانی که هورمون درمانی می شوند.
 • بیمارانی که اخیرا عمل جراحی انجام داده اند.
 • بیمارانی که در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند.
 • بیمارانی که دچار سکته مغری شده اند.
 • بیمارانی که دچار فلج اندام تحتانی هستند.
 • بیمارانی که دچار نارسایی احتقانی قلب پیشرفته هستند.


تست های تشخیص لخته خون در پا DVT​

 • آزمایش خون D-dimer​

انجام آزمایش خون D-dimer به افرادی توصیه می شود، که احتمال لخته خون در پای آن ها کم است. انجام این تست می تواند تکه های کوچک لخته خون را تشخیص دهد. در صورتی که تست خون منفی باشد، به احتمال زیاد فرد DVT ندارد.

 • سونوگرافی​

سونوگرافی به عنوان یکی از موثرترین روش ها برای تشخیص وجود لخته خون در وریدهای پا می باشد. در انجام سونوگرافی از امواج صوتی استفاده می شود، که هیچ ضرری برای بیماران ندارد. زمانی که شما سونوگرافی انجام می دهید، می توان لخته های خون داخل وریدها، اندازه و میزان گسترش آن ها را مشاهده کرد. اگر جزو افرادی هستید، که نمی توانید برای انجام سونوگرافی از منزل خود خارج شوید، می توانید از خدمات سونوگرافی در منزل، سلامت نوین استفاده کنید.

 • MRI​

MRI می تواند برای تشخیص لخته های خون در وریدهای لگن، شکم بسیار کمک کننده باشد. استفاده از این روش کمک می کند، تا شما بتوانید وجود لخته خون و هم چنین تعیین مسیر حرکت، تنگی ها و انسداد وریدهای پاها، لگن و داخل شکم و قفسه سینه تشخیص داده شود.

 • CT scan​

برای انجام سی تی اسکن باید با تزریق ماده حاجب یک روش دقیق و استاندارد برای دیدن رگ های بدن و وریدها می باشد. استفاده از این روش به بررسی وریدهای ناحیه لگن و یا شکم که نمی توان با سونوگرافی بررسی کرد، مناسب می باشد.

 • آنژیوگرافی​

انجام آنژیوگرافی روش کمک کننده برای تشخیص و درمان بیماری های وریدی می باشد. پیش از انجام این روش اول از سایر روش های نام برده شده استفاده می شود، و نوع و شدت بیماری وریدی تشخیص داده شده می شود، و بعد از آن از آنژیوگرافی برای درمان استفاده می شود.
 


🔴 لینک های مفید: شبیه ساز منظومه شمسی , خرید لایک ارزان
میزبانی شده توسط سرورهای قدرتمند افیکس هاست

بالا