• جهت خرید بک لینک و ریپورتاژ آگهی اینجا را کلیک کنید.

بازیگر نقش بهادر سریال نون خ 3

نقش بهادر سریال نون خ 3​

  • نام نام خانوادگی : یدالله شادمانی
  • تاریخ تولد : 1327 شهداد کرمان
  • زمینه فعالیت : سینما ، تئاتر و تلویزیون
  • پیشه : بازیگر
  • سالهای فعالیت : 1385 تاکنون
  • قد : 175 سانتیمتر
یدالله شادمانی بازنشسته ی آموزش و پرورش است و فعالیت خود را از دبیرستان ، در زمینه ی نویسندگی و کارگردانی تئاتر آغاز نموده است.

یدالله شادمانی در سال 1385 با تئاتر «دو به دل» در کرمان شناخته شد.

یدالله شادمانی در این سریال در نقش ناصر استاد تراشکاری که با لهجه شیرین کرمانی بازی قابل قبولی را از خود نشان داد و نقش جواد جوادی در نزد او کار میکرد.
جایزه ی بهترین بازیگری از چهاردهمین جشنواره ی پونای هند برای بازی در فیلم «ممیرو» و انتخاب به عنوان برجسته ترین بازیگر بیست و دومین جشنواره ی تئاتر جنوب شرق کشور در سال (1389) ، را در کارنامه دارد.


اینستاگرام یدالله شادمانی​

 

MAHI

تازه وارد
ابتدا قرار بود نقش بهادر را اکبر عبدی بازی کند، ولی به خاطر کسالتی که داشت، شادمانی به جای او مقابل دوربین قرار گرفت و انصافا توانست از عهده نقشی که به او محول شده، به خوبی برآید.

نقش او از آن جهت سخت است که از یک سو، کاراکتر بهادر قاعدتا باید نچسب باشد و در عین حال، بانمک از آب در بیاید که این اتفاق به خوبی رخ داده است.

یدالله شادمانی، پیشتر موفق شده بود جایزه بهترین بازیگر چهاردهمین جشنواره پونای هند برای بازی در فیلم «ممیرو» را کسب کند.

همچنین عنوان برجسته‌ترین بازیگر بیست و دومین جشنواره تئاتر جنوب شرق کشور در سال (۱۳۸۹) به خود اختصاص داده است.
یدالله شادمانی پیش از این در سال‌های دور از خانه (۱۳۹۷)، حبیب آقا (۱۳۹۶)، تنگه ابوقریب (۱۳۹۶)، ممیرو (۱۳۹۴)، تنها در چند دقیقه سکوت (۱۳۹۳)، آذر، شهدخت، پرویز و دیگران (۱۳۹۲)، پنج تا پنج (۱۳۹۲)، شیار ۱۴۳ (۱۳۹۲) و خسته نباشید! (۱۳۹۱) ایفای نقش کرده است.
 

موضوعات مشابه

لینک های مفید:
این وبسایت توسط ایکس زد ان هاستینگ میزبانی و پشتیبانی میشود.جهت خرید هاست کلیک کنید .
بالا