اکنون اتاق های کودکان رنگارنگ تر شده اند با تخت مونته سوری

وضعیت
موضوع بسته شده است.
تخت مونته سوری هومودکورز.jpg

ما می دانیم که همه والدین ها می خواهند فرزندانی خودکفا و با اعتماد به نفس تربیت کنند. در این مرحله، لازم به یادآوری است که همانطور که می دانید، تربیت کودک یک پدیده چند لایه است. به عبارت دیگر، حتی یک موضوع غیرمنتظره می تواند به رشد کودک شما به عنوان یک فرد خودکفا کمک کند .فلسفه مونته سوری که در سالهای اخیر مکرراً به آن اشاره شده است دقیقاً همین هدف را دنبال می کند. اکنون، اجازه دهید به طور خلاصه در مورد فلسفه مونته سوری صحبت کنیم و جزئیاتی را که باید در مورد تخت خواب مونته سوری کودک، محصول ضروری اتاق کودک مونته سوری بدانید،با شما به اشتراک بگذاریم.

آموزش مونته سوری چیست؟

روش مونته سوری در راستای مطالعات و تحقیقات سالیان متمادی “دکتر ماریا مونته سوری” ایجاد شد. هدف آن این است که کودک در زندگی روزمره شرکت کند، نیازهای خود را برآورده کند، مسئولیت های خود را انجام دهد و خودش تصمیم بگیرد. به عبارت دیگر، در روش مونته سوری، تربیت کودک به صورت فردی حتی در سال‌های اول زندگی او در نظر گرفته شده است. برای اینکه بتوانید به این هدف برسید، اتاق کودکان نقش مهمی ایفا می کند. منظور از تربیت کودکان با دکوراسیون اتاق کودک چیست؟ آیا تا به حال به آن فکر کرده اید؟ در ادامه توضیح می دهیم.

چگونه اتاق کودک مونته سوری را تزئین کنیم؟​

البته حدس می زنیم که نمی خواهید فرزندتان را از جلوی چشمانتان دور کنید. به همین دلیل، اتاق کودکان اغلب می‌تواند به فضایی تبدیل شود که برای خواب استفاده می‌شود. اما در واقع فرزند شما نیاز دارد که زمان بیشتری را در اتاقش بگذراند. فلسفه مونته سوری می گوید این فضا برای کودک شما برای به دست آوردن فردیت و احساس فضای خصوصی بسیار مهم است. "اما اگر اتفاقی برای او بیفتد چه؟" اگر احتیاط های لازم را انجام دهید، می توان گفت که تنها گذاشتن فرزندتان آنقدرها هم که فکر می کنید ترسناک نیست.

montessori.jpg

اقدامات لازم در جهت ایمنی اتاق خواب کودک مونته سوری​

علاوه بر اقداماتی که برای ایمنی کودک خود انجام خواهید داد، توجه داشته باشیم که دکوراسیون مونته سوری در ایجاد فضای زندگی امن برای کودک شما نیز بسیار موفق است. در ادامه نکات طلایی که باید در مورد اتاق کودک مونته سوری بدانید را آورده ایم:

  • هدف فلسفه مونته سوری این است که به فرزند شما کمک کند تا به راحتی به آنچه می خواهد برسد. برای رسیدن به این هدف، البته باید انتخاب های مختلفی در سرویس خواب اتاق کودک داشته باشید. به عنوان مثال، به جای کمد، می توانید یک کمد لباس باز انتخاب کنید که فرزندتان به راحتی به آن دسترسی پیدا کند. به جای قفسه هایی که به عنوان فضای ذخیره سازی اضافی استفاده می شوند و به ظرافت اتاق کمک می کنند، می توانید قفسه های باز قرار دهید.
  • در دکوراسیون مونته سوری سادگی حرف اول را می زند. به همین دلیل، نباید بیش از آنچه لازم است در اتاق قطعات سرویس خواب را قرار دهید. همچنین می‌توانید اسباب‌بازی‌ها و لباس‌های فرزندتان را در جعبه‌های ذخیره‌سازی نگهداری کنید تا نظم را در آن محیط حفظ کنید.
  • البته سرویس خواب ضروری برای اتاق خواب مونته سوری، تخت خواب مونته سوری است! بیایید نگاهی دقیق‌تر به تخت مونته سوری بیندازیم که زندگی کودک شما را آسان‌تر می‌کند، به آموزش او کمک می‌کند و به عنوان یک وسیله تزئینی به فضا ظرافت می‌بخشد.
  • ایجاد فضاهایی در اتاق خواب کودک بسیار مهم است که کودک شما بتواند زمانی را در آن سپری کند. می توانید صندلی ها یا میزهایی متناسب با قد کودکتان را در اتاق قرار دهید.

تخت خواب کودک.jpg

مزایای انواع تخت مونته سوری برای زندگی فرزند شما چیست؟

شاید فکر کنید چرا تخت کودکان مونته سوری که در جایگاه بسیار مهمی در رشد کودک قرار دارد، اینقدر مهم است. پس بیایید دیگر شما را منتظر نگذاریم و نکات مثبت این تخت را در ادامه با شما به اشتراک بگذاریم.

  • در ذهن شما ممکن است این سوال باشد که ،" تخت خواب مونته سوری چیست؟ " : تخت مونته سوری را ما می توانیم به عنوان یک تخت کف با یک قاب چوبی ساده تعریف کنیم که کودکان به راحتی می توانند وارد و خارج آن بشوند.
  • گهواره ها به دلیل قدشان به فرزندان شما اجازه حرکت نمی دهند و باعث می شوند که کودک شما برای داخل یا خارج شدن از تخت به کمک نیاز داشته باشد. این وضعیت می تواند مانعی برای کودک شما ایجاد کند تا فردیت خود را به دست آورد. از سوی دیگر، تخت‌های مونته سوری که نزدیک به زمین هستند. در زمانی که کودک شما خواب‌آلود است، می‌تواند به راحتی تنها بخوابد یا پس از بیدار شدن بدون نیاز به شما از تخت خواب، خارج شود.
  • در تخت های مونته سوری که می توانیم آن ها را نوعی تشک بنامیم، احتمال افتادن فرزندتان از تخت و در نتیجه آسیب دیدن آن خیلی کم است.
  • تخت های مونته سوری مانند تخت نوزاد کوچک نیستند. می توانید تخت های یک نفره را به عنوان تخت مونته سوری انتخاب کنید. تا زمانی که شما از تخت راضی باشید، فرزندتان می تواند سال ها از آن استفاده کند. بنابراین، در دوران انتقال از نوزادی به کودکی نیازی به اختصاص بودجه جداگانه برای تخت خواب و تشک ندارید.
  • علاوه بر مزایایی که برای رشد کودک شما ایجاد می کند، شما همچنین می توانید به لطف دکوراسیون تخت خواب مونته سوری به ظرافت محیط کمک کنید. علاوه بر تور مونته سوری (پشه بند)، می توانید تخت را به هر رنگی که می خواهید سفارش دهید. اما در این مرحله، برا اساس اصول فنگ شویی به شما یادآوری می کنیم که باید رنگ های مبتنی بر آب را ترجیح دهید.

سرویس خواب کودک هومودکورز.jpg

تولید کننده تخت های مونته سوری استاندارد :​

شرکت سرویس خواب هومودکورز تولید کننده انواع تخت های مونته سوری می باشد. تمامی محصولات مجموعه ترکیب چوب راش گرجستان و ام دی اف درجه یک است. در کنار کیفیت بالای محصولات، دو سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش برای آن ها در نظر گرفته شده است.

همچنین به دلیل وجود واحد سفارشی سازی در مجموعه هومودکورز شما می توانید طرح و مدل های مدنظر خود را طراحی و پیاده سازی کنید. علاوه بر آن هرگونه تغییر در سایز و رنگ نیز بر روی تمامی مدل ها قابلیت پیاده سازی دارد.
 
وضعیت
موضوع بسته شده است.


🔴 لینک های مفید: شبیه ساز منظومه شمسی , خرید لایک ارزان , پله استخری
میزبانی شده توسط سرورهای قدرتمند افیکس هاست

بالا