قیمت کولر میلون 30000 و 36000 در ایران بابکو

iranbabco

تازه وارد
بدون شک کولر گازی و اسپلیت امروزه به یکی از مهم ترین و البته محبوب ترین واحدهای تهویه مطبوع تبدیل شده اند. اما از آنجایی که اسپلیت و کولرگازی انواع مختلفی دارد، می توانید در این مقاله راهنمای خرید گاز و کولر گازی میلون(milon) را مشاهده نمایید.
سیستم کولر گازی و اسپلیت میلون(milon) از دو بخش اصلی تشکیل شده است: کمپرسورهای خارجی و واحدهای داخلی که هر کدام عملکرد متفاوتی دارند. بر خلاف اکثر سیستم های تهویه مطبوع که به کانال های اصلی در هوا نیاز دارند، کولر گازی و اسپلیت میلون برای تامین هوای مطبوع مورد نیاز، به مجموعه ای لوله ها متکی خواهد بود. گاز مبرد از طریق یک لوله مسی در سیستم گردش می کند و هوای مطبوع تولید می کند. اسپلیت میلون یکی از محصولات برند مدیا چینی است که خوشبختانه در کشورمان نمایندگی های فروش متعددی دارد.
به همین دلیل می توانید از خدمات پس از فروش و گارانتی بهره مند شوید. این ویژگی خنک کنندگی آن را برای استفاده در مناطق گرم تا متوسط مناسب می کند. تفاوت کمپرسورها در کولرهای شرکت های مدیا، آنها را برای اکثر مناطق جغرافیایی مناسب کرده است و در مدل های زمینی، دیواری، گرمسیری و قابل حمل تولید می شوند. از آنجایی که کولر میلون عموماً در ایران تولید می شود و نمایندگی های زیادی در سراسر کشور دارد، از قیمت ارزان تری نسبت به سایر برندهای معروف مانند ال جی، سامسونگ، بوش و جنرال برخوردار است و از ویژگی های واضح آن می توان به دسترسی آسان به قطعات آن اشاره کرد. گارانتی و خدمات پس از فروش اسپلیت میلون شامل: 5 سال گارانتی کمپرسورها، 12 ماه گارانتی سایر قطعات، تعمیرات و تعویض رایگان قطعات یدکی در مدت گارانتی و مونتاژ و راه اندازی در اسرع وقت توسط نمایندگی می باشد.

قیمت کولر گازی 30000 میلون​

کولر گازی سرد و گرم 30000 میلون(Milon) دارای کلاس انرژی A و کمپرسور روتاری قدرتمند توشیبا می باشد که به بهینه سازی میزان مصرف انرژی کمک می کند و با استفاده از دستگاه صرفه جویی در مصرف کننده، کارایی سیستم را افزایش می دهد. وجود گاز مبرد R410 در این اسپلیت دیواری 30000 میلون ، علاوه بر رعایت استانداردهای محیطی، گرما و سرمای مناسبی را به طور موثر تولید می کند.
قیمت کولر میلون 30000
کولر گازی 30000 میلون گرید A مدل MLAF-30HRN2؛ دارای عملکرد به صورت سرمايش و گرمایش، صرفه جویی در مصرف انرژی با رده انرژی A، برای مساحت 40 تا 60 متر مربع(براساس شرایط)، دارای گاز مبرد R410 و کمپرسور قدرتمند روتاری ساخت توشیبا مناسب آب و هوای معتدل به همراه کیت لوله عایق و کابل رایگان؛ همچنین اسپلیت میلون 30000 دارای گرید انرژی A و کلاس آب و هوایی T1 است. بهترین قیمت کولر میلون 30000 گرید A را با 5 سال ضمانت کمپرسور و 18 ماه سایر قطعات و 10 سال خدمات پس از فروش را از ایران بابکو بخواهید.

قیمت کولر گازی 36000 میلون​

کولر گازی سرد و گرم 36000 میلون(Milon) دارای کلاس انرژی A و کمپرسور روتاری قدرتمند توشیبا می باشد که به بهینه سازی میزان مصرف انرژی کمک می کند و با استفاده از دستگاه صرفه جویی در مصرف کننده، کارایی سیستم را افزایش می دهد. وجود گاز مبرد R410 در این اسپلیت دیواری 36000 میلون ، علاوه بر رعایت استانداردهای محیطی، گرما و سرمای مناسبی را به طور موثر تولید می کند.
قیمت کولر میلون 36000
کولر گازی 36000 میلون گرید A مدل MLAF-36HRN1؛ دارای عملکرد به صورت سرمايش و گرمایش، صرفه جویی در مصرف انرژی با رده انرژی A، برای مساحت 50 تا 70 متر مربع(براساس شرایط)، دارای گاز مبرد R410 و کمپرسور قدرتمند روتاری ساخت توشیبا مناسب آب و هوای معتدل به همراه کیت لوله عایق و کابل رایگان؛ همچنین اسپلیت میلون 36000 دارای گرید انرژی A و کلاس آب و هوایی T1 است. بهترین قیمت کولر میلون 36000 گرید A را با 5 سال ضمانت کمپرسور و 18 ماه سایر قطعات و 10 سال خدمات پس از فروش را از ایران بابکو بخواهید.
هنگام خرید کولر گازی به منطقه جغرافیایی و محل سکونت خود بسیار توجه کنید. در این مقاله به راهنمای خرید کولر میلون و مزایا و معایب آن برای خرید مطمئن تر اشاره می کنیم. به نظر ما تنها نقطه ضعف کولر گازی میلون تک رنگ بودن آن است که فقط در رنگ سفید تولید می شود.

برای مشاهده جزئیات بیشتر و لیست قیمت کولرهای میلون(Milon) در فروشگاه ایران بابکو بر روی این لینک کلیک نمایید.
 


🔴 لینک های مفید: شبیه ساز منظومه شمسی , خرید لایک ارزان
میزبانی شده توسط سرورهای قدرتمند افیکس هاست

بالا