دانلود adobe connect و آموزش نصب و استفاده از ادوب کانکت

dornaz

عضو انجمن
دانلود adobe connect و نصب ادوب کانکت روی ویندوز برای وصل شدن به کلاس آنلاین و یا ورود به وبینار مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه خیلی از کسب و کارها برای آموزش ها یا جلسات خود از وبینارهای آنلاین استفاده می کنند. این وبینارها به صورتی هستند که می توانند تعداد قابل توجهی کاربر به صورت همزمان به صورت تماس تصویری یا به عبارت دیگر همانند یک کلاس درس رفتار کنند. مخصوصا بعد از دنیاگیری کرنا شاهد استقبال همه مشاغل از یان سبک جلسات بودیم. به همین دلیل نرم افزارهای مختلفی برای این کار وجود دارد اما بهترین آن ها ادوب کانکت است.

دانلود adobe connect برای ویندوز

کمتر شاهد این بودیم که شرکت ادوبی نرم افزارهای ارتباطی ارائه دهد. اما این بار شاهد این بودیم که یک نرم افزار جذاب در حوزه ارتباطات تصویری ارائه کرده است. نرم افزار ادوبی کانکت می توانید به عنوان یکی از بهترین و جذاب ترین نرم افزارها در حوزه ارتباطات از راه دور و. کلاس های آنلاین مورد استفاده قرار بگیرد. برای استفاده از این نرم افزار مراحل زیر را طی کنید:

ابتدا برنامه را دانلود کنید.


میانبرهای مدنظر را تعیین کنید.


آدرسی که از میزبان دریافت کرده اید را در کادر مربوطه وارد کنید.


برای تست صدا هم روی علامت بلندگو بزنید و اسپیکر گوشی یا لپ تاپ خود را فعال یا غیر فعال کنید.


اگر هم بخواهید که از نرم افزار اندرویدی ان برای گوشی های هوشمند استفاده کنید نیز کافی است آن را در گوگل پلی جستجو، نصب و اجرا کنید.


در این مرحله قوانین را مشاهده می کنید که باید آن را تایید کنید.


در این مرحله باید لینک کلاس را وارد کنید.


به همین سادگی نصب و اتصال کانکت ادوب کانکت به پایان رسید! با توجه به آموزش بالا می توان گفت استفاده از این نرم افزار بسیار ساده است و رای همه افزاردی که به هر دلیل نیاز به استفاده و یا حضور در کلاس های آنلاین، وبینار های تخصصی و ویدئو کنفرانس هایی از راه دور هستند، می توانند از این نرم افزار ها استفاده کنند.


با مطالعه مقاله لینک زیر می توانید تمام نکات مهم در مورد کار با این نرم افزار کاربردی را فرا خواهید گرفت:

دانلود ادوب کانکت
 


🔴 لینک های مفید: شبیه ساز منظومه شمسی , خرید لایک ارزان , پله استخری
میزبانی شده توسط سرورهای قدرتمند افیکس هاست

بالا