• مقام معظم رهبری : وقتی افکار عمومی یک ملّت در اختیار بیگانه قرار گرفت، حرکت آن ملّت هم طبعاً طبق میل آن بیگانه پیش خواهد رفت.

استفاده از نرم افزارهای کنترل تردد پرسنل

hamyar

عضو فعال
با توجه به هزینه های بالا و روزافزون کسب و کارهای کوچک در قبال کارمندان، داشتن نظارت کامل و هوشمندانه بر هزینه های کاری و کارمندی امری ضروری است. در صورت نبودن یک سیستم برای نظارت بر حضور و غیاب کارمندان، شما چشم انداز مناسبی در زمینه ی اطمینان از سودآوری شرکت، بایگانی اطلاعات و حتی پیشرفت کسب و کار خود نخواهید داشت.

نظارت بر زمان حضور و ساعت کاری کارمندان، یکی از اولویت های اساسی در محیط کار است؛ اما انتخاب و اجرای شیوه ی مناسب نظارت از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

مزایای استفاده از نرم افزارهای کنترل تردد پرسنل

اگر مدیریت نظارت بر ساعات کاری کارمندان در شغل هایی مثل فروشندگی، بیمارستان، رستوران و ... را بر عهده دارید، باید به 6 مزیت استفاده از نرم افزار های تخصصی ساعت کاری توجه کنید:
Mac-Remote-Desktop-TeamViewer-1024x702.jpg

1. جلوگیری از کارت زدن رفاقتی

در گذشته بسیاری از کارمندان با زدن ساعت ورود و خروج برای سایر همکاران خود از شرکت سرقت ساعت کاری می کردند! با استفاده از سیستم تأیید هویت عکس برداری در این نرم افزارها، خیالتان از بابت چنین مواردی راحت می شود. در این راهکار که شامل رمزهای روزانه و عکس برداری از کارمند در زمان ورود و خروج می شود، در صورت هرگونه تردیدی شما با مراجعه به پروفایل هر کارمند -در تنها چند ثانیه- قادر به تشخیص چهره ی متفاوت فرد متخلف خواهید شد.

2. نظارت دقیق بر مرخصی های بدون اجازه

اضافه کاری یا مرخصی های برنامه ریزی نشده نه تنها تأثیری منفی روی درآمد های کسب و کار شما خواهد گذاشت، بلکه می تواند بازدهی سایر کارمندان را نیز پایین بیاورد.

زمانی که یک کارمند بدون اطلاع قبلی به مرخصی می رود، سایر کارمندان باید حجم کار بیشتری را به دوش بکشند. این کار ضمن پایین آوردن کیفیت کار گروه، باعث خستگی بیش از حد آنها و مرخصی های زنجیره ای کارمندان دیگر می شود. در موارد بدتر، کارمندان دیگر برای جبران این مرخصی ها مجبور به اضافه کار یا حتی کار در روزهای تعطیل خواهند بود. تمام این موارد آسیب هایی جدی را متوجه کسب و کار شما خواهد کرد.

استفاده از یک نرم افزار تخصصی ساعت کاری به شما اجازه می دهد که با نظارت و مدیریت کامل ساعات کاری و مرخصی ها از هرگونه خسارت احتمالی جلوگیری کنید.

۴. جلوگیری از اضافه کاری های غیر ضروری

این نرم افزارها با محاسبه خودکار اضافه کاری های هر کارمند در ماه، و مقایسه آن با میزان تعیین شده توسط شما، در صورت اضافه کاری بیش از حد هر کارمند به شما هشدار خواهد داد تا از هزینه های ناخواسته و غیر ضروری جلوگیری شود.
منبع:
https://www.khabaronline.ir/news/1555021/بهترین-راه-برای-نظارت-بر-زمان-حضور-کارکنان-در-شرکت-چیست
 

لینک های مفید: شبیه ساز منظومه شمسی , حدیث , رنگ , ایموجی , دانلود آهنگ , امداد ام وی ام
میزبانی شده توسط سرورهای قدرتمند افیکس هاست

بالا