• مقام معظم رهبری : وقتی افکار عمومی یک ملّت در اختیار بیگانه قرار گرفت، حرکت آن ملّت هم طبعاً طبق میل آن بیگانه پیش خواهد رفت.

دکتر افشین رشید
امتیاز کسب شده
0

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

 • اختراع ( نانو سنسورهای الکترونیکی _ پزشکی ) در زمینه تشخیص
  و بهبود تومورهای سرطانی (دکتر افشین رشید)
  p10.gif
  برای مشاهده جزییات اختراع روی لینک زیر کلیک نمایید.
  http://weia.ir/inventors-name/item/854-2023-04-03-20-50-14

  56678888_km6r.jpeg
  آیا کاربرد های نانو لیزر در پزشکی محدود به یک یا چند زمینه است؟

  کاربرد های نانو لیزر در پزشکی محدود به یک یا چند زمینه نمیباشد و تقریباً به تمام زمینه ها رســوخ کرده اســت و در آینــده نیز جنبه های پیشــرفته تری از کاربرد های تشــخیصی و درمانی آن محقق خواهد شد.

  ساخت نانو سیم ها (Nano Wire) از مواد آلی هم امکانپذیر است؟؟!!  بسیاری از نانو سیمها، همانطور که از نامشان پیداست، از ترکیبات آلی به دست میآیند .علاوه بر مواد فلزی و نیمه رسانا، ساخت نانوسیمها از مواد آلی هم امکانپذیر است.
  نانو سنسورهای سنتزی؛ نانو چیپ LOC


  نکته : این نانوحسگرهای سنتزی و نانو حسگرهای گازی از طریق اتصال ذرات خاص به انتهای نانو لوله های کربنی و محاسبه فرکانس ارتعاشی در حضور یا بدون حضور ذرات تهیه میشوند.
  نانو ذرات حساس LSPR (نانو سنسور های نوری)  نکته: انرژی LSPR به عملکرد دی الکتریک ماده و محیط اطراف، شکل و اندازه نانو ذرات حساس است. یعنی اگر لیگاندی مانند پروتئین به سطح نانو ذرات فلزی متصل شود، انرژی LSPR آن تغییر میکند.
  ماژول الکترونیکی چیست؟؟


  ماژول ها مجموعه قطعات الکترونیکی فشرده برای کارهای حرفه‌ای تولید شده اند. ماژول یا Module سیستم‌ ها قلمرو امروزی الکترونیک را تشکیل می‌ دهند. بجای استفاده از یک سنسور یا تراشه ‌ای خاص، از یک ماژول استفاده می ‌شود.
  میکرو پروسِسور Microprocessor چیست؟؟
  145203_(2)_2mv5.jpg

  ریزپردازنده یا میکروپروسسور قطعه ای است که توان پردازش محاسبه و منطق را دارد. ریزپردازنده ها ففقط میتوانند اطلاعات باینری(0 و 1) را دریافت کنند و بر روی آن ها پردازش انجام دهند.در مرحله بعد اطلاعات پردازش شده را داخل حافظه موقت بارگذاری کرده و اطلاعات پردازش شده را به خروجی جهت نمایش میدهد.
 • بارگذاری…
 • بارگذاری…
 • بارگذاری…

لینک های مفید: شبیه ساز منظومه شمسی , حدیث , رنگ , ایموجی , دانلود آهنگ , امداد ام وی ام
میزبانی شده توسط سرورهای قدرتمند افیکس هاست

بالا