نهج الحماقه

مهدی جمشیدی نویسنده کتاب «سیر تا احمق» از انتشار نخستین اثر خود از سوی انتشارات فارابی خبر داد و افزود: سیر تا احمق یک نهج الحماقه و دایرة المعارف حماقت شناسی است که برای نخستین بار در حوزه نشر توسط نویسنده ایرانی به موضوع شناخت موجود احمق و فعل حماقت پرداخته است.

جمشیدی درباره ویژگی‌های کتاب سیر تا احمق عنوان کرد: شناخت احمق، نجات احمق و نسخه نجات در این اثر تالیف شده است که با مطالعه آن می‌توان با حماقت کردن خداحافظی کرد.

وی همچنین به شاخصه این کتاب اشاره کرد و افزود: ۲۷۰ تکه با بار معنایی قابل درک در کتاب مکتوب شده است که مشابه آنها در منابع دیگری در دسترس نیست.

نویسنده کتاب سیر تا احمق اشاره‌ای هم به چاپ کتاب کرد و گفت: در ابتدا قرار بود کتاب در حدود ۴۰۰ صفحه منتشر شود که پس از تصمیم شخصی‌ام، مقرر شد در دوجلد مجزا منتشر شود که هیچ گونه وابستگی و پیوستگی معنایی با هم نداشته که هم اکنون جلد نخست آن منتشر و در اختیار علاقه مندان به کتاب قرار گرفته است.

کتاب سیر تا احمق به تازگی در ۱۸۱ صفحه به نویسندگی مهدی جمشیدی، صفحه آرایی زینب سلیمانی و طراحی جلد مینا کوزری توسط انتشارات فارابی منتشر شده و با قیمت ۴۰ هزارتومان وارد بازار کتاب شده است.
 


🔴 لینک های مفید: شبیه ساز منظومه شمسی , خرید لایک ارزان , پله استخری
میزبانی شده توسط سرورهای قدرتمند افیکس هاست

بالا