• مقام معظم رهبری : وقتی افکار عمومی یک ملّت در اختیار بیگانه قرار گرفت، حرکت آن ملّت هم طبعاً طبق میل آن بیگانه پیش خواهد رفت.

تحصیل در روسیه

iranfox

تازه وارد

تحصیل در روسیه​

روسیه با دارا بودن دانشگاههای معتبر در دنیا یکی از کشورهای محبوب برای تحصیل افرادی است که می خواهند با کمترین هزینه در بهترین دانشگا هه ای جهان تحصیل کنند. یکی از مزایای تحصیل در روسیه استفاده از دانشگاه‌های برتر دنیاست که نیازی به آزمون ورودی ندارد. دانشگاههای روسیه در رتبه‌بندی جهانی خوبی (رتبه های زیر ۱۰۰) و از کیفیت بالای آموزشی برخوردارند!
تحصیل در روسیه از گزینه‌ های مطرح برای تحصیل می باشد که برای ثبت نام در آنها نیازی به مدرک زبان ندارید. اخذ ویزای تحصیلی آسان، هزینه های ارزان تحصیلی و تحصیل در روسیه و شرایط سهل پذیرش تحصیلی باعث تقاضای بالای تحصیل در روسیه شده است.

تحصیل در روسیه چه مزایایی دارد؟​

تحصیل در روسیه به دلیل ارزان بودن شهریه ها و کیفیت بالای آموزش همواره مورد توجه دانشجویان ایرانی می باشد. از آنجایی که دریافت ویزای تحصیلی روسیه برای ایرانیان کار چندان سخت و پیچیده ای نیست و تحصیل در این کشور نیازی به آزمون ورودی دانشگاه ندارد، متقاضیان زیادی خواهان تحصل در روسیه می باشند.

تحصیل ارزان در روسیه​

به جرات می توان روسیه را یکی از ارزان ترین کشورهای خارجی برای تحصیل در دانشگاه های با کیفیت نام برد. تحصیل در روسیه به نسبت کشورهای اروپایی و برخی کشورهای آسیایی از هزینه های کمتری برخوردار است و همین امر باعث شده تا از سراسر دنیا متقاضیان زیادی برای تحصیل در روسیه وجود داشته باشد.
علاوه براین دانشگاه‌های برتر روسیه در جهان شناخته شده و معتبر هستند. این دانشگاه ها در رده‌بندی QS، رتبه‌های خوبی دارند. در حالی که در مقایسه کیفی با دانشگاههای اروپایی ارزان و مقرون به صرفه ترند. تنوع زیاد رشته های دانشگاهی که دانشجویان خارجی را می پذیرند نیز مزید بر علت می باشد. تحصیل پزشکی در روسیه با هزینه های پایین، نیاز چندانی به تمکن مالی برای تحصیل در روسیه ندارد. از همین رو افرادی با سطح درآمدی متوسط نیز می توانند از تحصیل در دانشگاه های معتبر روسی بهره مند شوند. همچنین تحصیل در این کشور صرفا مختص تحصیلات آکادمیک نمی باشد. بلکه علاقه مندان می توانند در مدارس روسیه نیز ثبت نام و آموزش را از مقاطع پایین تر در این کشور آغاز کنند.
 

لینک های مفید: شبیه ساز منظومه شمسی , حدیث , رنگ , ایموجی , دانلود آهنگ , امداد ام وی ام
میزبانی شده توسط سرورهای قدرتمند افیکس هاست

بالا